website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

12 hours ago, NikolaB said:

Jeste vi stvarno očekivali nešto od njih? Naš muški rukomet je odavno na nivou da je i sam plasman na neko takmičenje uspeh.

Oni ovde možda mogu da izvuku neku pobedu protiv CG i to je to. A na celom prvenstvu jedina ekipa koja je lošija od nas je vrv Letonija.

 

Očekivao sam da se bore i igraju kao što se očekuje od profesionalaca... Sraman odnos prema dresu.

Link to comment
Share on other sites

Vaterpolistkinje su totalno razočarale. Malo pomalo gradio se taj ženski tim i sadaje bila idealna prilika da se krene korak dalje i prođe u to četvrtfinale. Hrvatsku i Slovačku su morale dobiti jer su mnogo mnogo kvalitetnije od njih. Ali jbga očito nešto ne štima u timu.

 

A i generalno nam godina nije krenula kako treba u tim ekipnim sportovima. Za vaterpoliste je nebitno šta će uraditi na ovom prvenstvu koje je ionako nebitno

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, NikolaB said:

Vaterpolistkinje su totalno razočarale. Malo pomalo gradio se taj ženski tim i sadaje bila idealna prilika da se krene korak dalje i prođe u to četvrtfinale. Hrvatsku i Slovačku su morale dobiti jer su mnogo mnogo kvalitetnije od njih. Ali jbga očito nešto ne štima u timu.

 

A i generalno nam godina nije krenula kako treba u tim ekipnim sportovima. Za vaterpoliste je nebitno šta će uraditi na ovom prvenstvu koje je ionako nebitno

Nazalost, tako je.

Od rukometa nisam ocekivao nista ali sve drugo je uzasno.

Odbojka, sada vaterpolo...

Tuga. Djevojke su potpuno podbacile. A vidjelo se to i na pripremama. Pa nas je Izrael dobio...

Valjda bi to bilo sve od lose srece za ovu godinu

 

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da verujem da smo se kvalifikovali u stonom tenisu, i to preko Austrije i Hongkonga. Ubedljivo najneočekivanije i najslađe iznenađenje dosadašnjih kvalifikacija. Ovim smo automatski dobili i dva mesta za muške singlove   

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

:yikes:upravo kvalifikovan jos jedan tim, muski stono-teniserski tim, Levajac oduvao protivnike i juce i danas:cool:

Ja sam odusevljen! Prelijepo iznenadjenje posle uzasnog starta godine.

Levajac je masina! Fegerl juce, danas opasni Kinezi. Naklon do poda!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...