website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, ChandlerMne said:

Jos jedan poraz hokejasa. Realno cemo da se brzo vratimo u IIb.

 

Реално гледано Шпанија је била наша главна шанса за опстанак у овој дивизији. У преостале три утакмице тешко да можемо ишта урадити јер су то ипак много квалитетнији ривали и стварно би била сензација и бод да узмемо. Тако да.... 

 

А за одбојкаше сад већ стрепим, Бугари играју стварно добро 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, NikolaB said:

 

Реално гледано Шпанија је била наша главна шанса за опстанак у овој дивизији. У преостале три утакмице тешко да можемо ишта урадити јер су то ипак много квалитетнији ривали и стварно би била сензација и бод да узмемо. Тако да.... 

 

А за одбојкаше сад већ стрепим, Бугари играју стварно добро 

Sa svim se slazem. Rumunija i Spanija su bile nase sanse, vaditi se protiv ostalih je nemoguce. Steta sto se nismo zadrzali malo duze u ovoj diviziji.

Bugarska igra sjajno. I u avgustu su bili vrlo blizu plasmana. Da ih dobijemo i sa 3-2 ce biti jako tesko, a kamoli sa nulom. Nisam optimista uopste.

Link to comment
Share on other sites

Slovenija ima realne sanse da se plasira na OI a svojevremeno su bili kopljima daleko od nas.

Mi i dalje zivimo od stare slave. Nisu nasi losi, ali je evidentno da nesto ne stima. Od tima koji se borio za medalje na OI dosli smo do ovoga. Nisam ljut na njih. Ovo je realnost. Hvala im makar za evropsko zlato, mada je sada to mala utjeha.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Slovenija ima realne sanse da se plasira na OI a svojevremeno su bili kopljima daleko od nas.

Mi i dalje zivimo od stare slave. Nisu nasi losi, ali je evidentno da nesto ne stima. Od tima koji se borio za medalje na OI dosli smo do ovoga. Nisam ljut na njih. Ovo je realnost. Hvala im makar za evropsko zlato, mada je sada to mala utjeha.

 

Ceo tim zavisi od igre Kovačevića i Atanasijevića, ako oni ne povuku, niko neće. A nažolost, videlo se da su obojica daleko od svog najboljeg nivoa...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Майкл said:

Ne znam šta bih rekao na igru rukometaša, osim da to ne liči na rukomet.

Jeste vi stvarno očekivali nešto od njih? Naš muški rukomet je odavno na nivou da je i sam plasman na neko takmičenje uspeh.

Oni ovde možda mogu da izvuku neku pobedu protiv CG i to je to. A na celom prvenstvu jedina ekipa koja je lošija od nas je vrv Letonija.

 

BTW izašao je spisak i za Beoviziju, ako nekoga uopšte zanima. Između ostalih na listi su Neda Ukraden, Bane Mojićević, grupa Hariken (cure su preseksi i odlično pevaju), Ivana Jordan, Ana Milenković, Andrija Jo, Thea Davy, Ivan Kurtić... U svakom slučaju zanimljiv spisak

Link to comment
Share on other sites

On 08/01/2020 at 22:27, Майкл said:

 

Ceo tim zavisi od igre Kovačevića i Atanasijevića, ako oni ne povuku, niko neće. A nažolost, videlo se da su obojica daleko od svog najboljeg nivoa...

Atanasijevic nije Miljkovic :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...