website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

20 hours ago, NikolaB said:

Jeste bruka ali realno je da Francuzi igraju u finalu, tako da je bolje da smo izgubili sada. Ja i dalje verujem da možemo do kvote

Mi smo igrali jako lose, to me i brine. Kao da su Francuzi sampioni a ne mi. Totalno nezainteresovano. Anemicno.

I opet se ponavlja 2016 godina. Ovi momci su prije samo 3 mjeseca bili na vrhu,a opet se "plase" svih. 

U pravu si, Francuzi su zaista kandidati za finale. Tesko ih je pobijedititi 2 puta. Bolje poraz sada nego kada nema popravnog. A ostaje pitanje da li sa onakvom igrom mozemo da pobijedimo naredna 2 protivnika.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Mi smo igrali jako lose, to me i brine. Kao da su Francuzi sampioni a ne mi. Totalno nezainteresovano. Anemicno.

I opet se ponavlja 2016 godina. Ovi momci su prije samo 3 mjeseca bili na vrhu,a opet se "plase" svih. 

U pravu si, Francuzi su zaista kandidati za finale. Tesko ih je pobijedititi 2 puta. Bolje poraz sada nego kada nema popravnog. A ostaje pitanje da li sa onakvom igrom mozemo da pobijedimo naredna 2 protivnika.

 

Pa nismo igrali jako loše, odigrali smo prosečno, što svakako nije dovoljno protiv ekipe kakvu ima Francuska. Bolje je reći da smo odigrali JAKO LOŠE u ključnim trenucima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...