website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Ja nisam mislio da možemo do tih kvalifikacija i ovo je baš prijatno iznenađenje. A što se kvalifikacija tiče nama je nebitno da li ćemo biti peti ili šesti ukoliko Švedska pobedi Nemačku. Ko god da nam bude protivnik iz prve grupe (dakle Holandija ili Španija) teško da možemo išta da uradimo na njihovom terenu. Ali su zato Mađarska i Rumunija ekipe sa kojima se mogu nositi i od kojih su trenutno bolje. Biće zanimljivo gledati taj meč sa Crnogorkama u slučaju da Šveđanke pre nas izgube, mislim da će oba tima forsirati poraz 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja mislim da je bolje da sutra izgube i da ljuba proba sa mladjim devojkama jer je grupa sa 6. mestom bolja!

Devojke su odlicne i steta sto necemo imati krpez za kval. ali imacemo mozda Sanju, Andrea nam nije ni potrebna

 

Željka Nikolić sasvim solidno obavlja posao

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Майкл said:

 

Željka Nikolić sasvim solidno obavlja posao

Obavlja ali nekako mi je Katarina draza, jer nije napustala repr. ni jednom:)

Mislim da Svedska pobedjuje sutra, e sada izmedju Rumunije i Madjarske ne znam sta je bolje?? Madjarsku smo dobijali ali ne mogu da nadjem da li smo skoro igrali sa Rumunijom

Link to comment
Share on other sites

Rumunija je odigrala katastrofalno prvenstvo, ja bih njih u grupi. Nema razloga da ih se plašimo. Ovo je fenomenalan rezultat. Peti u svetu, to su i košarkaši npr. Imamo sasvim pristojne šanse da imamo dva timska sporta više nego u Riju što bi bilo fantastično. Plus i basket može tu da se računa. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nenad said:

Rumunija je odigrala katastrofalno prvenstvo, ja bih njih u grupi. Nema razloga da ih se plašimo. Ovo je fenomenalan rezultat. Peti u svetu, to su i košarkaši npr. Imamo sasvim pristojne šanse da imamo dva timska sporta više nego u Riju što bi bilo fantastično. Plus i basket može tu da se računa. 

Inace niko nije verovao da mogu do kval. turnira posle onog poraza od Rusije! Devojke zasluzuju OI jos samo da se poklope kockice u martu!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Obavlja ali nekako mi je Katarina draza, jer nije napustala repr. ni jednom:)

Mislim da Svedska pobedjuje sutra, e sada izmedju Rumunije i Madjarske ne znam sta je bolje?? Madjarsku smo dobijali ali ne mogu da nadjem da li smo skoro igrali sa Rumunijom

 

Naravno, naravno, samo sam mislio da je dobila pristojnu zamenu i da neće morati da se troši previše kad se vrati :d

Link to comment
Share on other sites

Po meni bolje sto smo 6. jer kad vidim ko se bori za trece mesto:lol: Madjarsku cemo pre da dobijemo nego Rumuniju ako bude kompletna, siguran sam da ce Djurkovic pokusati da dobije domacinstvo narocito ako Rusija bude treca a mislim da hoce!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...