website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

10. Dizanje tegova - iako stagnira, Tamas ima dosta dobre sanse. Tj, nadam se 1 kvoti.

11. Kajak - iskreno sam zaboravio ona pravila za posade ali se nadam da mozemo da dodjemo do onih maksimalnih 7 kvota. Ako sam napravio gresku ispravite me. 

12. Veslanje - tesko je reci ali ne ocekujem nove kvote.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

7. Tenis - Djokovic, Filip, Laslo, Dusan, mozda i Miomir pa da se naprave i singlovi i dublovi. Kod zena ocekujem samo Jorovicku. Tj, ukupno 5 kvota.

 

Kod devojaka najrealniju šansu ima Nina, ona je trenutno jedina u opsegu za OI od naših

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ChandlerMne said:

A Ivana, zar nije u top 100?

 

Ne, Ivana je imala operaciju i nije igrala ništa posle WB osim USO, gde se pojavila da uzme ček. Trenutno je oko 136. mesta. Nina je 88.

 

Ne kažem da nema šansu da se kvalifikuje, ako bude potpuno zdrava. Takođe, Olga i Aleks takođe imaju šansu ako se konsoliduju na mentalnom planu. 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Aleksandra je trenutno na 36. mestu u dublovima i mislim da preko dublova može da uzme kvotu. A nisu daleko ni u singlu, u ženskom tenisu danas ostvariš dva dobra rezultata i eto te u top 50. Nadam se i da je Olga napokon preležala te dečije bolesti i da će od sledeće sezone da zaigra onako kako ume.

 

Kod rukometašica opet dva različita poluvremena. Ali pobeda je pobeda. Nadam se da možemo do pobede protiv Danske i to bi valjda trebalo biti dovoljno za to četvrto mesto u grupi

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Майкл said:

 

Ne, Ivana je imala operaciju i nije igrala ništa posle WB osim USO, gde se pojavila da uzme ček. Trenutno je oko 136. mesta. Nina je 88.

 

Ne kažem da nema šansu da se kvalifikuje, ako bude potpuno zdrava. Takođe, Olga i Aleks takođe imaju šansu ako se konsoliduju na mentalnom planu. 

Nesto sam pomijesao. :)

Od Krunicke sam digao ruke ali njih 3 zaista mogu. Bio bih zadovoljan i sa jednom od njih.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NikolaB said:

Aleksandra je trenutno na 36. mestu u dublovima i mislim da preko dublova može da uzme kvotu. A nisu daleko ni u singlu, u ženskom tenisu danas ostvariš dva dobra rezultata i eto te u top 50. Nadam se i da je Olga napokon preležala te dečije bolesti i da će od sledeće sezone da zaigra onako kako ume.

 

Kod rukometašica opet dva različita poluvremena. Ali pobeda je pobeda. Nadam se da možemo do pobede protiv Danske i to bi valjda trebalo biti dovoljno za to četvrto mesto u grupi

4 boda bi rijesila problem, tako da se zaista nadam da ovu sansu nece propustiti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...