website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

55 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Milica i Tijana razbile danas, obe su imale vrhunske protivnice do finala!!:bowdown:

Da, ovo je krem de la krem. Svaka im cast. Mnogo dobro ovo izgleda.

E sad, ne znam da li imamo prava da na turnir saljemo nekog muskarca? Kako sam vidio na forumu, ne. :(

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Da, ovo je krem de la krem. Svaka im cast. Mnogo dobro ovo izgleda.

E sad, ne znam da li imamo prava da na turnir saljemo nekog muskarca? Kako sam vidio na forumu, ne. :(

Normalno da imamo, na evropski kval turnir mozemo da posaljemo dvojicu a sada iskreno ja ne bih znao koga da posaljem

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Normalno da imamo, na evropski kval turnir mozemo da posaljemo dvojicu a sada iskreno ja ne bih znao koga da posaljem

Odlicno, mada kao sto kazes, izbor je toliko slab da ne znas koga da posaljes. 

Mozda ovoga Rusa i Krivokucu, Fejzica. Krivokuca je sada osvojio medalju na EP a Fejzic nije los, ima iskustvo ali je poprilicno stagnirao od 2012.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ChandlerMne said:

Odlicno, mada kao sto kazes, izbor je toliko slab da ne znas koga da posaljes. 

Mozda ovoga Rusa i Krivokucu, Fejzica. Krivokuca je sada osvojio medalju na EP a Fejzic nije los, ima iskustvo ali je poprilicno stagnirao od 2012.

Nije Rus nego Uzbekistanac? mada on je bas los pa ne bih voleo da njega posalju, bolje nekog mladjeg nego njega! Steta sto onaj Izraelac ne moze sada da nastupa za nas

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Nije Rus nego Uzbekistanac? mada on je bas los pa ne bih voleo da njega posalju, bolje nekog mladjeg nego njega! Steta sto onaj Izraelac ne moze sada da nastupa za nas

Hehe, pa zapravo jesi u pravu mada je etnicki zaista Rus. ;)

Zar nije Iranac?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Tako je objavio Blic. Jedino su oni bili detaljniji. Ovdje na forumu kazu da ce dvije evropske ekipe ispasti. Sto je realnije. Jer nama 5 mjesto ne znaci nista ako Korejke budu 6 jer su se vec kvalifikovale. Sto znaci da moramo da tucemo Dansku ili Njemacku. Tj da budemo ispred njih. Mada nam 2 boda nista ne znace. Mozda grijesim ali ce nam trebati minimum 4 boda za neku ozbiljnu pricu.

 

Gledao sam sve tri ekipe. Ukoliko naše budu igrale kao sa Norvrškom imaće šansu protiv sve tri. Naravno, to je pod ogromnim znakom pitanja :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...