website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

6 hours ago, Майкл said:

– Једноставно не функционишем на клизавим круговима и тај проблем имам од почетка моје каријере. Добро сам се осећао, али нисам успео да се снађем – рекао је Колашинац

 

Evo da se nasmejemo malo :d

Ne brinem se ja za njega, prebacice on 21 na nekom vasaru, tako da cemo ga gledati i na OI

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne brinem se ja za njega, prebacice on 21 na nekom vasaru, tako da cemo ga gledati i na OI

 

Mene bi bilo sramota da izjavim tako nešto kada bi kolega iz reprezentacije bacio skoro 2m dalje od mene :d

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

On 04/10/2019 at 13:55, Майкл said:

 

Mene bi bilo sramota da izjavim tako nešto kada bi kolega iz reprezentacije bacio skoro 2m dalje od mene :d

 

Ma ko još u ovoj državi ima blama. Nikad nisam bio u fazonu da pljujem preterano sportiste koji se takmiče na vrhunskom nivou, mislim jbg meni sad neko da grune neke pare i da ja znam da ih baš nisam ni zaslužio teško da bih baš rekao neću. Budimo realni. Ali sam zato uvek mrzeo ljude koji nemaju trunku blama da su svesni svega i da opet daju ovakve izjave, mislim jbt ako ti moraš da nađeš neko opravdanje za ljude koji te finansiraju, ok, ali nemoj da nam vređaš inteligenciju. Za takvog lika nikad ne bih mogao da navijam. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...