website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

E sad da se vratimo na kvalifikacije i price o Djordjevicu Obican sarlatan. Znaci onaj ko ga i dalje podrzava je sarlatan kao i on. Tad je jos trebao da ode.

 

Sva trenerska magija se videla protiv Austrije :d (ako je bila AUT, nisam više siguran)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

E sad da se vratimo na kvalifikacije i price o Djordjevicu Obican sarlatan. Znaci onaj ko ga i dalje podrzava je sarlatan kao i on. Tad je jos trebao da ode.

 

Mani se teških reči. Ja ga i dalje podržavam, a smatram da imam košarke više od tebe u malom prstu. Tako da pusti tu priču, bez uvrede. 

 

To ne znači da Đorđević nije grešio. Verovatno i najviše od kad je selektor. Ali šarlatan nije sigurno. Malo poštovanja. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nenad said:

Mani se teških reči. Ja ga i dalje podržavam, a smatram da imam košarke više od tebe u malom prstu. Tako da pusti tu priču, bez uvrede. 

 

To ne znači da Đorđević nije grešio. Verovatno i najviše od kad je selektor. Ali šarlatan nije sigurno. Malo poštovanja. 

 

Svakako, ako je iole etičan trener trebalo bi da podnese ostavku ukoliko ostanemo bez kvote za OI.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Майкл said:

 

Svakako, ako je iole etičan trener trebalo bi da podnese ostavku ukoliko ostanemo bez kvote za OI.

 

Nemam nikakvu sumnju da će on to i uraditi ako se nešto tako dogodi sledeće godine. 


Sa druge strane zašto nacija očekuje sigurno olimpijsku kvotu od zemlje sa 7 miliona stanovnika u drugom najpopularnijem sportu na planeti nije baš najjasnije. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, nenad said:

Nemam nikakvu sumnju da će on to i uraditi ako se nešto tako dogodi sledeće godine. 


Sa druge strane zašto nacija očekuje sigurno olimpijsku kvotu od zemlje sa 7 miliona stanovnika u drugom najpopularnijem sportu na planeti nije baš najjasnije. 

 

Zašto? Pa zato što imaju kvalitet za to i trebalo bi da budu na OI po svim parametrima :d I odbojka je najmasovniji ženski sport na svetu, pa smo se kvalifikovali ;)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je najveći problem ovog tima to što nema lidera - nekoga ko će u teškim trenucima da povuče celu ekipu, podigne klupu na noge itd, Bogdanović jeste fenomenalan košarkaš, ali nema crtu lidera, Jokić je, sa druge strane, previše flegmatičan, Bjelica je bio previše odsutan. Ostale ne mogu da vidim kao lidere ekipe, iako većini ne manjka košarkaškog znanja.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nenad said:

 

Nemam nikakvu sumnju da će on to i uraditi ako se nešto tako dogodi sledeće godine. 


Sa druge strane zašto nacija očekuje sigurno olimpijsku kvotu od zemlje sa 7 miliona stanovnika u drugom najpopularnijem sportu na planeti nije baš najjasnije. 

Ja se slazem u vecem dijelu sa tobom ali kako da ne ocekujes kvotu od tima koji je 2 u Evropi,svijetu i na OI? Koji je jedan od najboljih timova na svijetu? Od koga da ocekujemo ako ne od njih? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...