website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Vau, svaka cast Jasmini! Bila ja jako blizu i u 25 m. A danas je bila nevjerovatna. Bas mi je drago zbog nje i kvote.

Steta za Bobanu, mada je sama kriva. Uzasno losa 1 i 6 serija su je kostale svega.

To bi bilo to sto se pistolja tice. 3 takmicara su nas maksimum. Na 25 m nema sanse za kvotom, Bobana je tu losa. A ni niko drugi ne gadja tu disciplinu na pristojnom nivou. Kod muskaraca sansu ima samo Grgic mada on je dosta nepredvidiv. I nazalost nije dostigao nivo koji se ocekivao jos 2012.

Veci problem je puska. 

Ivana i Andrea su uzasne. Mozda na EP bude bolje ali cak ni tu nema garancija. Sad cu da vidim ko je sve bez kvote.

Sebic i Pletikosic su blizu a daleko... Lazar je sada podbacio. Steta da odu samo njih 2 puskom. 

Link to comment
Share on other sites

Generalno ovo sve sto se izdesavalo, kajak, veslanje, streljastvo uopste nije lose. 

 

Milica Starovic, i Strahinja su za finala. 

 

Dvojac u veslanju isto. 

 

Streljastvo svi su ok. Ne moze se tu neki sud doneti. Strelci koji imaju kvote drugacije pucaju od tada. 

 

Realno, kao i pred Rio, Mikec ima najvise sansi, i mix sa Zoranom. 

 

Ostali solidniji nego pred Rio. Koliko se secam kvote su uglavnom upucavane tada ulaskom u finala. 

 

Meni je samo zabrinjavajuce veliki napredak Indije u svim disciplinama. Ranije je bila samo puska, sada imaju svuda takmicare, uz po dvoje Kineza za eveopljane ostaje malo, zaista malo. Od 2008. do sada se sve promenilo, i drugi napreduju. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aleksandar Marjanovic said:

Meni je samo zabrinjavajuce veliki napredak Indije u svim disciplinama. Ranije je bila samo puska, sada imaju svuda takmicare, uz po dvoje Kineza za eveopljane ostaje malo, zaista malo. Od 2008. do sada se sve promenilo, i drugi napreduju. 

Vrlo vazan momenat. Pogledaj njihov sastav za svaki SK ili SP. Bukvalno po 3 u svakoj disciplini. A tako rade i sa juniorima. U Sulu su godinama najbrojniji. I to je krenulo da daje rezultate 2008 a svakog ciklusa rastu. Njihovi finalisti imaju po 14 ili 15 godina! Bice to veliki problem za Evropu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...