website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Aleksandar Marjanovic said:

Ovo sa cetvercima, cista psihologija kockara koji je imao pocetni dobitak.Tacnije 2011.su cetverci prosli. I stalno su forsirali tu pricu od tada. 

 

Komplikovano je sastavljanjem grupnih posada. I Tomicevic je iz nuzde seo u K2, kada je izgubio mesto posle loma ruke 2012. u K1, i pogodilo se. Ja i dalje verujem da on i Zdelar mogu da ucine nesto u K2. Zdelar ce za godinu napredobati ali ne toliko da bi bio konkurentan u K1. Tomicevic mislim da i sada ima kvalitet za K1, ali je zrtvovao ceo ciklus u K1 zbog dobitnoj dvojca. 

 

Naravno ako budu uspeli da ih spoje. Koliko vidim po ponasanju Tomi nece da ostavi Zorica na cedilu i to je problem naseg saveza.Ne znaju da se nose sa dosta kvalitetnih posada. 

 

Prosto ne znaju. 

 

A kako znas da u Tomicevicu nije problem? Zasto nije isao na Evropske igre? Ja Marka volim i on mi je omiljeni kajakas, ali dosta vise sa omalovazavnjem Zorica.

Link to comment
Share on other sites

Sad treba ici do kraja sa istim sastavom pa sta bude. Naravno kod zena imamo sanse za k2 i kod muskaraca za k2 i k1. S tim sto ce u k1 imati dve sanse za OI. Svetski kup i evorpske kvalifikacije. I evo od danas neka vide sta ce i kako ce. Imaju fore do aprila da se spreme i da uzmemo te 3 kvote i odemo sa nekim solidnim timom na OI.

Link to comment
Share on other sites

Jel gledao neko danasnju trku. Ja koliko sam video vec u prvih 500 m se videlo da imaju nesinhronizaciju u veslanju. 

 

To je kao da dvoje trce vezani, zajedno, i jedan mnogo brzi a drugi ne moze da ga prati. 

 

Ja koliko se secam Zoric je svim kontorlama, prvenstvima Srbije, kupovima Srbije bio otprilike 5. u poslednje dve sezone. 

 

Ne mora da znaci da bi Tomicevic sa nekim drugim u K2 bolje prosao. Ali je moglo da se proba

 

Sta je tu lose. Ako neko mnogo padne u formi da se zameni drugim. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

A kako znas da u Tomicevicu nije problem? Zasto nije isao na Evropske igre? Ja Marka volim i on mi je omiljeni kajakas, ali dosta vise sa omalovazavnjem Zorica.

 

 

da da ipak ce biti da je Marko bio problem danas. Na ovoj slici se jasno vidi da Milenko vesla, a Marko staje i pravi bolne grimase.

Screenshot_20190824-175934_Lite.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hajde da vidimo sta je nas savez uradio -

Od Mijuskovic ni traga ni glasa. Na sajtu o najperspektivnijoj kanustikinji koju imamo, ni jednog slova. 

Sta je sa Milickom? 2017 smo mogli da imamo i C1 i C2 a sada se o tome ne govori.

Muski kanu ne postoji. Os Mladezica nikoga nema ni kod juniora, a kamoli kod seniora.

K2 1000 za muskarce je zvanicno mrtav.

Unisteni su Novakovic, Dragosavljevic, Holpert...

4ci su dno dna. 

Sjutra ce Strahinju da strpaju u neki dvojac...

I td...

Bravo! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Hajde da vidimo sta je nas savez uradio -

Od Mijuskovic ni traga ni glasa. Na sajtu o najperspektivnijoj kanustikinji koju imamo, ni jednog slova. 

Sta je sa Milickom? 2017 smo mogli da imamo i C1 i C2 a sada se o tome ne govori.

Muski kanu ne postoji. Os Mladezica nikoga nema ni kod juniora, a kamoli kod seniora.

K2 1000 za muskarce je zvanicno mrtav.

Unisteni su Novakovic, Dragosavljevic, Holpert...

4ci su dno dna. 

Sjutra ce Strahinju da strpaju u neki dvojac...

I td...

Bravo! 

 

Pa Mijuskovic je prestala da se bavi sportom to smo vec pisali.  Milic je prestala da se bavi kanuo jos pre 2 god.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Sad treba ici do kraja sa istim sastavom pa sta bude. Naravno kod zena imamo sanse za k2 i kod muskaraca za k2 i k1. S tim sto ce u k1 imati dve sanse za OI. Svetski kup i evorpske kvalifikacije. I evo od danas neka vide sta ce i kako ce. Imaju fore do aprila da se spreme i da uzmemo te 3 kvote i odemo sa nekim solidnim timom na OI.

U najboljem to je 7 kvota? 

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aleksandar Marjanovic said:

Jel gledao neko danasnju trku. Ja koliko sam video vec u prvih 500 m se videlo da imaju nesinhronizaciju u veslanju. 

 

To je kao da dvoje trce vezani, zajedno, i jedan mnogo brzi a drugi ne moze da ga prati. 

 

Ja koliko se secam Zoric je svim kontorlama, prvenstvima Srbije, kupovima Srbije bio otprilike 5. u poslednje dve sezone. 

 

Ne mora da znaci da bi Tomicevic sa nekim drugim u K2 bolje prosao. Ali je moglo da se proba

 

Sta je tu lose. Ako neko mnogo padne u formi da se zameni drugim. 

 

Milenko se bar takmicio na izbornim Marko je ove godine isao samo na jedan svetski kup gde je bio ocajan i u k1 i u k2.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Pa Mijuskovic je prestala da se bavi sportom to smo vec pisali.  Milic je prestala da se bavi kanuo jos pre 2 god.

Pisali su fanovi, a gdje je savez? U srijedu je na RTS bila emisija o njoj. Sportska buducnost Srbije, tako se zvala. 

I za nju znam, a opet gdje je savez? Sta su uradili da to nadomjeste? Imali su dosta vremena...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...