website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

 

Pa ne mozes da osvojis vise od 6 kvota. Mi vec imamo 1 + 4 za k4 to je 5. Dakle moras da otkazes ovi iz k1 da bi isao na kvale u k2 1000. A od toga nema nista,

Shvatam. Bas steta jer kako god, imaju vise sansi za medalju od bilo koga. Tj imali su. A u slucaju da se K4 ne plasira? Onda nam je max 3 takmicara? 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je moralo da se desi, Zoric je svake godine sve slabiji. Za plovnost camca je sto sta bitno, ali ne moze pratiti Marka vise. Da li imaju jos jednu sansu na Evropskim kvalifikacijama, ako se K-4 ne kvalifikuje. Moje misljenje da bi Tomicevic u K1 trebalo da se prebaci. Evo i mane naseg sistema o nacionalnim priznanjima na delu. Kod pojedinaca u malim sportovima kad osvoje jednu medalju kap da se gubi zar za daljim radom. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Shvatam. Bas steta jer kako god, imaju vise sansi za medalju od bilo koga. Tj imali su. A u slucaju da se K4 ne plasira? Onda nam je max 3 takmicara? 

pa jel veci problem sto nisu kandidati za medalju ili sto vec sad nemamo +2 takmicara? 

 

mani se kvota, bolje par dobrih sansi za medalju nego mnogo takmicara kojima je domet samo da se kvalifikuju

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Pa sigurno.

Zestoki kiks. Sami su krivi. Kako neko iz KSS nije vidio sta se desava? Sad je lako general biti ali brate, ne ide se sa jednom trkom u ol kvalifikacije. Ne ide.

Mogli su da probaju nesto... mozda Tomicevica da upare sa Holpertom,bilo sta...

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

pa jel veci problem sto nisu kandidati za medalju ili sto vec sad nemamo +2 takmicara? 

 

mani se kvota, bolje par dobrih sansi za medalju nego mnogo takmicara kojima je domet samo da se kvalifikuju

Ja tebe uopste ne kapiram. Al zaista. Nije problem kvota. Neka podje njih 2. I ko ti garantuje medalju? Sto vise kandidata,vise posada i vise sansi za medalje. 

Pa niko od njih nije Liza Karington da ti 100% donese medalju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...