website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7. Rvanje - Davor i Viktor bi trebali da su sigurni,mislim i Stevan. Sve preko toga bice iznenadjenje. Svi imaju sanse za medalje, ako ne direktno onda preko repasaza.

8. Dzudo - realne 2 kvote, Milica i 91 kg. Medalje ne treba ocekivati ali nisu nemoguce.

Link to comment
Share on other sites

9. Boks - nerealno je ocekivati ista. Cak i nasi najbolji takmicari ( Babic i Konovalov) su preslabi za bilo sta. Kod djevojaka je slicno stanje.

10. Tekvondo - 2 kvote su maksimum. A medalje se svakako mogu ocekivati jer se sa jednom pobjedom ide u 1/4 finale. 

 

Link to comment
Share on other sites

11. Atletika - tek zavrseno EP je pokazalo nase realno stanje tako da se ne moze ocekivati bas nista. Ivana ce svakako biti kandidat za medalju. Svi ostali ni do norme ne mogu da dodju. Ocekujem max 5 kvota. 

12. Plivanje - volio bih da vidim Bobara na OI mada je realnije da finalni broj bude 4. Svi oni ce naravno biti samo ucesnici, bez bilo kakve sanse za visok plasman.

Link to comment
Share on other sites

13. Odbojka na pijesku - K/B su svakako bili ozbiljni kandidati za OI ali se sada situacija znacajno promijenila. Sanse sa Tokio su sada simbolicne. 

14. Gadanje glinenih golubova - neke minimalne sanse postoje ali ce za kvotu trebati 119 do 120 pogodaka a nisam siguran ko to od nasih moze. Ako se bas pogodi dan...mozda... 

Link to comment
Share on other sites

15. Sportsko penjanje - ovaj sport ne pratim ali znam da je jedini kandidat sada povrijedjena. A znam da je dobra u samo jednoj od disciplina. Ako se i plasira pored Japanki i Slovenki sanse za medalju su nepostojece.

16. Biciklizam - neko rece da za MTB nece biti problema za kvotu. Da dodam tome jednu kvotu na putu i to je to. Btw, svi nasi biciklisti su odustali na EP.

 

Link to comment
Share on other sites

17. Dizanje tegova - moguca 1 kvota i to je to. 

18. Daljinsko plivanje - mislim da Farkas nema nikakve sanse. Njegova bolja disciplina zapravo i nije olimpijska. 

19. Stoni tenis - preslab je izbor. Volio bih da vidim neku od mladjih,kao Lupulesku ili Surjan. Odavno nema rezultata kod seniora. Nema prevelikih razloga za optimizam.

Link to comment
Share on other sites

 20. Tenis - ocekujem 4 momka i 1 djevojku. O medaljama je tesko govoriti ali osim Novaka koji je ozbiljan kandidat sansu mozda imaju i ostali. Zavisi od forme. Vidjeli smo da Dusan ili Filip kao i Laslo mogu puno ako su u piku forme.

21. Veslanje - jos nema spiskova ali svakako da ce plasman sam po sebi biti dostignuce za ponos. Ne vjerujem da mozemo da imamo vise od 2 veslaca. A medalja je realno nedostizna.

22. Kajak - 4 djevojke, 6 momaka. To je na nivou Rija. Jos nemamo jasne 4ce, od cega nam brojnost ekipe najvise i zavisi.

23. Karate - jedna kvota. Medalja nije nemoguca ali Prekovic nije ni priblizno stabilna da bi se to moglo ocekivati.

Mislim da sam sve obuhvatio.

Imam osjecaj da cemo po brojnosti biti iza Rija, mahom zbog atleticara i strijelaca, a ni da se Vuciceve zelje za 10ak medalja nece ostvariti.

U avgustu 2019, nepunih godinu prije pocetka OI, kao realne kandidate za medalju navodim Novaka, Ivanu, Zoranu, odbojkasice i vaterpoliste. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

 20. Tenis - ocekujem 4 momka i 1 djevojku. O medaljama je tesko govoriti ali osim Novaka koji je ozbiljan kandidat sansu mozda imaju i ostali. Zavisi od forme. Vidjeli smo da Dusan ili Filip kao i Laslo mogu puno ako su u piku forme.

21. Veslanje - jos nema spiskova ali svakako da ce plasman sam po sebi biti dostignuce za ponos. Ne vjerujem da mozemo da imamo vise od 2 veslaca. A medalja je realno nedostizna.

22. Kajak - 4 djevojke, 6 momaka. To je na nivou Rija. Jos nemamo jasne 4ce, od cega nam brojnost ekipe najvise i zavisi.

23. Karate - jedna kvota. Medalja nije nemoguca ali Prekovic nije ni priblizno stabilna da bi se to moglo ocekivati.

Mislim da sam sve obuhvatio.

Imam osjecaj da cemo po brojnosti biti iza Rija, mahom zbog atleticara i strijelaca, a ni da se Vuciceve zelje za 10ak medalja nece ostvariti.

U avgustu 2019, nepunih godinu prije pocetka OI, kao realne kandidate za medalju navodim Novaka, Ivanu, Zoranu, odbojkasice i vaterpoliste. 

zasto nesto sto kaze Vucic smatras relevantnim :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...