website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Devojke su cilj ispunile kval turnir, ova medalja je samo dokaz koliko devojke vrede!! Ja ne mogu da zamislim samo ovaj tim bez Sonje kao sto nisam mogao i bez Marine!! Marina mora polako da uvodi nove devojke jer posle Tokia vecina devojaka nece biti tu, nadam se da ce se naci i neka nova devojka van Srbije kao sto je Marina najavila!!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ChandlerMne said:

Komentar o utakmici malo kasnije a za sad kritika malog broja gledalaca tokom naseg meca. Sramota!

Tesko da ovakvom posjecenoscu mozemo do domacinstva turnira.

tu kes igra ulogu:lol:

Link to comment
Share on other sites

Djevojkama sve cestitke, borile su se junacki! Zasluzena medalja, a bas je lijep osjecaj vidjeti ih na podijumu, posle 3 godine. Sve je to zasluga samo Marine, ruku na srce. Ona ima nesto sto drugi nemaju i tacka. Ja bih sada potpisao da nam bude selektor narednih 40 godina.

Nisam ocekivao ovo, meni je bila bitna 6 pozicija i kv. turnir. A one su to visestruko nadmasile. Ostaje zal za finalem ali sta je tu je,ipak je ovo sjajan uspjeh.

Ne ocekujem vece probleme oko Tokija, imamo Svedsku i VB od kojih smo mnogo jaci,Belgija i Francuska su sasvim ok, jedino treba izbjeci Spaniju i Australiju, sa svima drugima manje vise mozemo. Uz najjaci tim nece biti problema.

Elem,nas tim je,to sam vec istakao, najstariji na EP. 4 igracice su mladje od 25. Najbolje ( Ana, Sonja, Jelena) su uveliko u 4 deceniji. Marina je danas govorila o podmladjivanju. Posle Tokija slijedi zaista mukotrpan posao jer kada podju najbolje onda cemo imati jako velikih problema, i u tehnickom ali i u svakom drugom smislu. Nase mladje selekcije uglavnom nisu pretjerano uspjesne, uglavnom su blizu ispadanja u B diviziju, povremeno izadje neki talenat ali od U19 2005 i 2006 godine nemamo rezultata na SP, a na EP nisam siguran za medalje.

Pred Marinom je tezak posao da nakon povlacenja 7 ili 8 djevojaka iz tima napravi selekciju koja ce nastaviti uspjehe ove selekcije. Kako ce to da napravi, nisam siguran. U svakom slucaju, sa njom nema zime!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ChandlerMne said:

Komentar o utakmici malo kasnije a za sad kritika malog broja gledalaca tokom naseg meca. Sramota!

Tesko da ovakvom posjecenoscu mozemo do domacinstva turnira.

 

Krovne organizacije nije briga za posećenost. Zašto bi inače davali gomilu raznih turnira po Turskoj, Kini i Azerbejdžanu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...