website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, dareza said:

 

Istina. Sa -10 dosli na +2 i onda smo samo nasim greskama sve izgubili.

imaju vise igracica koje mogu da rese mec, a mi zavisimo od 3-4, ali eto i oprt sa njima moze da se igra

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

imaju vise igracica koje mogu da rese mec, a mi zavisimo od 3-4, ali eto i oprt sa njima moze da se igra

 

Sta znam, ja licno mislim da je Ana kriva za ovo. Imali smo +2 i onda ona krvnicki udara Ndur po telu onako besna zato sto je dobila petu licnu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

Ako budu igrale kao danas, trebalo bi da osvoje bronzu, valjda ih ovo nije dotuklo psihički..

 

Ma sta god bude, mislim da smo veceras ovo morali da dobijemo. Nekako mislim da ni one bronzom nece biti zadovoljne jer su propustile velike sansu. Nego ajde mozda odigraju za publiku sutra.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Sta znam, ja licno mislim da je Ana kriva za ovo. Imali smo +2 i onda ona krvnicki udara Ndur po telu onako besna zato sto je dobila petu licnu.

ali opet ne bi imao ko kos da da :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Pa ne mora da znaci. Ja mislim da je to njih bas poremetilo. Kao sto ih je tehnicka za spanskog trenera podigla.

sad ne mozemo da znamo

 

e sad umesto Skoric, Miljkovic i Stanacev neke od ovih juniorki da ubaci

Link to comment
Share on other sites

 

Ako nista ovo je bio poraz sa najmanje poena razlike od Spanije i verovatno najbolji nas mec protiv njih. Generalno mi ne smemo da budemo nezadovoljni ovim EP i dalje mislim da smo imali odlican turnir. Dobili smo Belgiju koja je pre turnira vazila za glavnog favorita zajedno sa Spanijom, igrali egal mec sa Spanijom koja je bez dileme najbolji evorpski tim poslednjih 6-7 godina. Sad nam ostaje jos taj jedna mec i bilo bi lepo zavrsiti pobedom mada i ako se desi kiks razumecu ih. Jako je tesko igrati mec za bronzu kad izgubis mec koji su mogao da dobijes i bio jako blizu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...