website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

36 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sta se desava sa Tomicevicem?? 

Na EI nastupaju Zoric i Vekic u k2

 

ništa eno ga uziva u Beceju :lol: Ma totalno nebitno takmicenje su te EI samo se trosi energija a nikakve koristi sem provere forme.

Link to comment
Share on other sites

Basketasi pobedili Holandiju sa +4, ali izgubili od USA sa -5 i sad ako Holandija dobija USA sa +4 mi smo ispali :facepalm: Stvarno mora da se napravi komptaktan tim ja ovom timu sto sada igra nesto ne verujem nekako se muce sta znam. A ima dosta potencijalnih reprezentativaca, treba biti pazljiv. Jer realno mi na OI zlato ne mozemo da osvojimo vec mora da se napravi tim za srebro.

Link to comment
Share on other sites

Poljska 6 bodova,tako da nam odgovara da pobijede i Spance, a da Belgija dobije Italiju. Poljska 9, ostale po 3. Mada to bas i nije realno. Realnije je da Spanija i Italija dobiju sto znaci da bi imali 3 tima sa 6. E onda ide pitanje gol razlike.

I najvazniji uslov, nasih 6 bodova.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Poljska 6 bodova,tako da nam odgovara da pobijede i Spance, a da Belgija dobije Italiju. Poljska 9, ostale po 3. Mada to bas i nije realno. Realnije je da Spanija i Italija dobiju sto znaci da bi imali 3 tima sa 6. E onda ide pitanje gol razlike.

I najvazniji uslov, nasih 6 bodova.

samo pozitivno :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...