website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Майкл said:

 

Ja ću biti zadovoljan ako opet budemo imali 4 tima :d 

 

Pa realno gledano imamo 3 tima koja mogu da osvoje medalju. Preostala tri mogu da osvoje medalju, a mogu i da se ne kvalifikuju, vrlo tanka linija posto su timovi koji se bore za medalje dosta pojednakog kvaliteta. Mislim na zenski rukomet, zensku kosarku i musku odbojku.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Brzo cu napisati detaljniju analizu ali me zanima koliko je realno da sa 4 ili 6 bodova prodjemo dalje. Njemci vode 1-0

 

Pa moze i sa tri da se ode na OI ako Engleska ode u sf a mi budemo drugi pa igramo plej of za mesto, ali ja se ne nadam niti ocekujem. Posto poznajem nas menatlitet ostale utakmice ce biti prijateljske za nas tim.

Link to comment
Share on other sites

Sam mec:

Dno. Ovo je sve sto su uspjeli da urade za vrijeme priprema??? Tim koji smo MORALI da dobijemo nas je raznio. Da nije bilo golmana razbili bi nas 5-0. Sve ostalo je sramota.

Dalji turnir:

Da se vadimo protiv sampiona i protiv dobre Danske koja nas je 2015 lagano savladala??? Jesu li oni ludi? A cak ni tada nije sigurno da mozemo u polufinale.

Ne znam vise... ja sam se nadao da mozemo i do zlata ali ovaj tim realno moze da osvoji maksimalno 1 bod i to mozda protiv Danske. 

Ali sam zapravo lud ja jer se nerviram zbog njih.

Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, dareza said:

 

Pa moze i sa tri da se ode na OI ako Engleska ode u sf a mi budemo drugi pa igramo plej of za mesto, ali ja se ne nadam niti ocekujem. Posto poznajem nas menatlitet ostale utakmice ce biti prijateljske za nas tim.

Hvala ti.

Slazem se. Ovako ne mozemo ni protiv koga. A da se dignu protiv Njemacke...za samo 3 dana,posle ovakvog debakla...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...