website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, DaniSRB said:

ja samo slusam, mrzi me da gledam :d

 

Pa svakako bolje. Ali vec treci put ovo rade kad dodju na EP, ne mogu da se povezu. Doduse za ovaj sport mi je najmanje krivo jer znam da njima OI ne znace puno. Oni su ipak jelte zvezde haha

 

I da sad mi je najvise drago zbog novinara koji su samo o njima posali proteklih dana. Hvalospevi na sve strane. Bukvalno su mi se smucili.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dareza said:

 

Pa svakako bolje. Ali vec treci put ovo rade kad dodju na EP, ne mogu da se povezu. Doduse za ovaj sport mi je najmanje krivo jer znam da njima OI ne znace puno. Oni su ipak jelte zvezde haha

 

I da sad mi je najvise drago zbog novinara koji su samo o njima posali proteklih dana. Hvalospevi na sve strane. Bukvalno su mi se smucili.

2015 su imali najbolju sansu i nisu je iskoristili 

 

Radonjiceve slike na instagramu Fss-a :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DaniSRB said:

2015 su imali najbolju sansu i nisu je iskoristili 

 

Radonjiceve slike na instagramu Fss-a :lol:

 

Ma ne mogu stvarno. Samo mi je krivo sto igraci koji su izneli kvalifacije su sad izvisili i nisu ni ulazili u igru. Tipa Lutovac.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Ali mi smo stvarno mnogo naivni. Koliko puta su nas samo fudbaleri i rukometasi prevarili i opet im kao nesto verujemo haha a npr kosarkasi nas uvek obraduju a mi uvek nesto sumnjamo (ja uvek :lol:)

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

Ali mi smo stvarno mnogo naivni. Koliko puta su nas samo fudbaleri i rukometasi prevarili i opet im kao nesto verujemo haha a npr kosarkasi nas uvek obraduju a mi uvek nesto sumnjamo (ja uvek :lol:)

mene samo rukometasice brinu, ova 2 tima pojma nemaju :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...