website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Naš fudbalski savez se odavno ponaša kao da je reč o privatnoj firmi u kojoj se gleda samo profit. Rade šta hoće i nikome ni na kraj pameti ne pada da podnese izveštaj za ono šta radi. A i slepcima je jasno šta rade. A da stvar bude jadnija u ovom jadnom sportu gde je novac postao Bog otac, i FIFA i UEFA podržavaju takav način funkcionisanja svih nacionalnih saveza

Link to comment
Share on other sites

Tijana stvarno nema srece sa zrebom. Sutra odmah na startu sa Wu Jingyu iako je drugi nosioc :( Vanja ima reprizu meca sa Kineskim Tajpehom. Izgubila je od nje na SP u tesnom mecu.

 

A Milica je u 1/4 protiv Meksikanke. Ne verujem da ce uspeti da dobije.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, dareza said:

Tijana stvarno nema srece sa zrebom. Sutra odmah na startu sa Wu Jingyu iako je drugi nosioc :( Vanja ima reprizu meca sa Kineskim Tajpehom. Izgubila je od nje na SP u tesnom mecu.

 

A Milica je u 1/4 protiv Meksikanke. Ne verujem da ce uspeti da dobije.

 

Greska, Milica nije ni do 1/4 dosla haha ona ce na kraju morati da ide na kvalifikacije vidim ja :d Opet je izgubila od neke nebitne.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, dareza said:

 

Greska, Milica nije ni do 1/4 dosla haha ona ce na kraju morati da ide na kvalifikacije vidim ja :d Opet je izgubila od neke nebitne.

 

Od anonimne Ruskinje je izgubila iako je imala +5 pre pocetka poslednjeg perioda :facepalm: Mozda bi stvarno trebalo poslati na kvalifikacije nekog drugog ako se ne plasira, ali to se nazalost nece desiti jer ona je jelte olimpijska sampionka.....

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dareza said:

 

Od anonimne Rusikinje je izgubila iako je imala +5 pre pocetka poslednjeg perioda :facepalm: Mozda bi stvarno trebalo poslati na kvalifikacije nekog drugog ako se ne plasira, ali to se nazalost nece desiti jer ona je jelte olimpijska sampionska.....

Saberi, oduzmi, leba nema od njih.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Saberi, oduzmi, leba nema od njih.

 

Pa rekao bih zasluzeno, previse se su opustili svi kompletno. Mislili su da ce po jedna velika medalja mnogo da im donese. A na kraju se moze desiti da obe svetske sampionke iz 2017 ostanu bez OI. Za Vanju je to msm sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Generalno sto se blize oi ja sam za to da idu samo takmicari u formi koji mogu da se bore za medalje. Timski + individualno njih 20ak i gotovo. Posle Tokija sistem ozbiljan mora da se napravi i da se pojacaju kriterijumi pa da vidis kako ce da trude dok su kvalifikacije. Cak i osvojena kvota da ne znaci nista ako se ne ispune kriterijumi. Tako ozbiljne zemlje rade i rezultati sami dodju posle.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

Generalno sto se blize oi ja sam za to da idu samo takmicari u formi koji mogu da se bore za medalje. Timski + individualno njih 20ak i gotovo. Posle Tokija sistem ozbiljan mora da se napravi i da se pojacaju kriterijumi pa da vidis kako ce da trude dok su kvalifikacije. Cak i osvojena kvota da ne znaci nista ako se ne ispune kriterijumi. Tako ozbiljne zemlje rade i rezultati sami dodju posle.

Apsolutno podrzavam!

Svakako cemo u skoro svim sportovima biti malobrojniji nego u Riju. Sad je samo pitanje da li ce biti rezultata i sa tom redukovanom ekipom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...