website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

19 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa znam:d 

Inace  Basketasi Novog Sada su danas osvojili Master, Liman je bio treci, tako da ako za nekoga mozemo da kazemo da se sigurno kval to su oni!!

Samo jos da se napravi dobra ekipa od Limana i Novog Sada!

 

Fun fact: Obe ekipe su više-manje sa Limana :lol:

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ChandlerMne said:

Hrvati su sjajni u bacackim disciplinama tako da...

A plus je Madjarica.

Ne sluti na dobro

Jesu ali koliko sam video i Perkovicka se zalila na uslove!! 

Kada pogledas AK "Senta" ne verujem da ima neke uslove tako da je ona mozda presla tamo zbog uslova i da predstavlja klub kao sto i dosta nasih radi!! Mislim da bi pre nastupala za Madjarsku da hoce!!

Link to comment
Share on other sites

Svako ko zeli da ide neka ide, daleko im lepa kuca :d Ja svoju zemlju ne bih prodao ni za milijardu evra. Mislim da za to ne postoji cena.

 

Ali msm da ne ide nego ce se samo takmiciti za klub.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Sta mislite jel cemo imati vise od 5 timova na OI? 3 sigurno.

 

Za ostale: Kosarkasice posto na EP igraju sa najjacim timom verujem da ce i one, odbojkasi ako ponove igre iz prosle godine eto i njih. A ja bih licno mnogo voleo da vidim i rukometasice, i msm da imaju dobru sansu. Najmanje sanse od svih imaju fudbaleri, mada sa ovim timom situacija se malo promenila. Muski rukomet ne racunam zato sto ce oni tesko i na EP da odu hahaha

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dareza said:

Sta mislite jel cemo imati vise od 5 timova na OI? 3 sigurno.

 

Za ostale: Kosarkasice posto na EP igraju sa najjacim timom verujem da ce i one, odbojkasi ako ponove igre iz prosle godine eto i njih. A ja bih licno mnogo voleo da vidim i rukometasice, i msm da imaju dobru sansu. Najmanje sanse od svih imaju fudbaleri, mada sa ovim timom situacija se malo promenila. Muski rukomet ne racunam zato sto ce oni tesko i na EP da odu hahaha

 

ko je na pripremama kod kosarkasica?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, dareza said:

Svako ko zeli da ide neka ide, daleko im lepa kuca :d Ja svoju zemlju ne bih prodao ni za milijardu evra. Mislim da za to ne postoji cena.

 

Ali msm da ne ide nego ce se samo takmiciti za klub.

Ma i ja mislim da je samo takmicenje za klub, cak je i "Atlex" promenio naslov zbog kritika koje su dobili da su kao informer sa neproverenim informacijama:lol:

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dareza said:

Sta mislite jel cemo imati vise od 5 timova na OI? 3 sigurno.

 

Za ostale: Kosarkasice posto na EP igraju sa najjacim timom verujem da ce i one, odbojkasi ako ponove igre iz prosle godine eto i njih. A ja bih licno mnogo voleo da vidim i rukometasice, i msm da imaju dobru sansu. Najmanje sanse od svih imaju fudbaleri, mada sa ovim timom situacija se malo promenila. Muski rukomet ne racunam zato sto ce oni tesko i na EP da odu hahaha

 

Vaterpolisti sigurno, basketasi ako spadaju u tim sigurno i odbojkasice!!

Kosarkasi imaju veliku sansu takodje e za kosarkasice, odbojkase, rukometasice i fudbalere tek mozemo da pricamo kad krenu kvalifikacije

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DaniSRB said:

ko je na pripremama kod kosarkasica?

 

E pa sve su tu koje su i do sad bile ali Ima dosta novih imena na spisku. Npr Bojovic, Raca i neka devojka od 18 godina iz USA .

 

Ekipa na Zlatiboru je osvežena. Od ponedeljka se timu priključila Ana Dabović, koja je prošle nedelje završila sezonu u Francuskoj, a od danas će na treninzima biti i Kristina Topuzović, osvajačica titule prvaka Rumunije i perspektivna Anđela Dugalić, koja stiže iz Sjedinjenih Država.

 

– To je upravo ono što sam pominjala sa Bajaginom pesmom „Biseri rasuti po celom svetu“. Pozivam sve naše igračice iz čitavog sveta da nam se jave i svaka od njih će dobiti priliku da se pokaže i nametne. U više navrata sam istakla da moja briga za srpsku žensku košarku ide daleko u budućnost i ovo je samo jedan korak na tom putu. Želim da se naša deca rasuta po svetu odluče da igraju za Srbiju – istakla je Marina Maljković.

 

Anđela Dugalić ima samo 18 godina. Igra na poziciji krila i visoka je 193 centimetara. Iz Ilinoja je, od naredne sezone će igrati za univerzitet Oregon i rangirana je kao 33. prospekt u čitavim Sjedinjenim Državama među srednjoškolkama.

 

– Spisak igračica na Zlatiboru skratila sam za tri imena – Aleksandra Račić, Ivana Brajković i Katarina Zec, kojima sam zahvalna na dosadašnjem radu – zaključila je Marina Maljković.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...