website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Steta za Janka, bio je blizu ALI ja stvarno ne znam zasto on jos uvek muci sebe.Imam utisak kao da hoce nekome da dokaze da jos moze da igra. A ja stvarno ne vidim poentu toga.

 

On je stvarno lepo iskoristio svojih 5 minuta. Bio je u top 10 i moze se reci da je imao solidnu karijeru. Tako da je sada ovo totalno nepotrebno, ali ajde neka igra ako hoce.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dareza said:

Steta za Janka, bio je blizu ALI ja stvarno ne znam zasto on jos uvek muci sebe.Imam utisak kao da hoce nekome da dokaze da jos moze da igra. A ja stvarno ne vidim poentu toga.

 

On je stvarno lepo iskoristio svojih 5 minuta. Bio je u top 10 i moze se reci da je imao solidnu karijeru. Tako da je sada ovo totalno nepotrebno, ali ajde neka igra ako hoce.

 

Čovek igra za svoju dušu, šta je tu loše? :d

 

I mislim da nije baš ispravno reći 5 minuta, s obzirom da je 2 godine bio u top 10 :d

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Sebić i Stefanović u finalu. Sebić ušao kao prvi, Stefanović osmi. 

 

Ako sam dobro video, Kinezi već imaju dve kvote, Norveška ima jednu, znači Srbija2x, Hrvatska, Koreja i  Ukrajina za dva mesta. 

 

Hrvat isto ima kvotu samo u drugoj disciplini, znači u suštini imamo 2 šanse za 4 mesta, ali je Sebić sjajnim nastupom klečeći uspeo sebe praktično da izbaci iz konkurencije, ostaje Stefanović u borbi sa Ukrajincem i Korejcem, sa tim da Korejanac ima solidnu prednost. 

 

Četvrto mesto i kvota za Stefanovića. Sebić osmi. 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...