website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, nenad said:

I poraz u četvrtfinalu od Francuskinje 6:5. Prve 2 runde Francuskinja držala gard i lupila 2 udarca nogom iz kontre, otišla na 4:0 i jebiga

 

A sve konkuretkinje za kvotu u 1/2. Gore od ovoga nije moglo. I opet poraz od devojke koja nema nijednu veliku medalju.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, dareza said:

 

A sve konkuretkinje za kvotu u 1/2. Gore od ovoga nije moglo. I opet poraz od devojke koja nema nijednu veliku medalju.

 

Ja sam mislio da će biti teško sa Kineskinjom. Ona je dobila Ivu Radoš prethodno kolo, ali je pobedila Francuskinja. Mislim da nije bilo snage u njenim udarcima, pogađala je čini mi se i više od Francuskinje ali je ova iz kontre udarala jače. Poslednju rundu nisam stigao da odgledam, bila je došla od 0:4 do 3:4, na kraju je bio neki čelendž na 5:6 sa naše strane po isteku vremena ali nije bilo promene. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

Ja sam mislio da će biti teško sa Kineskinjom. Ona je dobila Ivu Radoš prethodno kolo, ali je pobedila Francuskinja. Mislim da nije bilo snage u njenim udarcima, pogađala je čini mi se i više od Francuskinje ali je ova iz kontre udarala jače. Poslednju rundu nisam stigao da odgledam, bila je došla od 0:4 do 3:4, na kraju je bio neki čelendž na 5:6 sa naše strane po isteku vremena ali nije bilo promene. 

 

Bzv bas. Sada je osvojila 25 poena. Bar da je u sf usla pa da je uzela 43 to ne bi bilo toliko lose. Ali ajde ima jos nekoliko GP turnira ove godine + g4 evropski od 40 poena tako da ima velike sanse da ostane u 5

 

Ali sada ce je prestici vrv i Turkinja i Korejka :( a Meksikanka ce biti jako blizu.  Britanka, Poljakinja i Kineskinja su sigurne ja bar mislim.

Link to comment
Share on other sites

Sansa da Vanja ode na OI umesto Tijane su gotovo nula. Ona devojka posle tog zlata 2017 ne moze da se poveze. Ali generalno super je sto je npr Brazilka u toj kategoriji ispala rano, a takodje i Kanadjanka, Kipranka i Vijetnamka ostale bez sf u 46.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

ПИСАК ТАКМИЧАРАСК Познањ: Марко Драгосављевић, Страхиња Стефановић, Ервин Холперт, Марко Томићевић, Стефан Векић, Владимир Торубаров, Симо Болтић, Никола Расулић, Небојша Грујић, Миленко Зорић, Анђело Џомбета, Михајло Суботић, Милица Старовић, Кристина Бедеч, Марија Достанић, Николина Молдован.

 

СК Дуизбург: Марко Новаковић, Биљана Релић

 

 

Svi su tu. Bice jako zanimljivo. Pre svega moraju dobri cetverci da se naprave ostalo je nebitno :D Iz toga mozemo sve ostale posade da izvucemo.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

ПИСАК ТАКМИЧАРАСК Познањ: Марко Драгосављевић, Страхиња Стефановић, Ервин Холперт, Марко Томићевић, Стефан Векић, Владимир Торубаров, Симо Болтић, Никола Расулић, Небојша Грујић, Миленко Зорић, Анђело Џомбета, Михајло Суботић, Милица Старовић, Кристина Бедеч, Марија Достанић, Николина Молдован.

 

СК Дуизбург: Марко Новаковић, Биљана Релић

 

 

Svi su tu. Bice jako zanimljivo. Pre svega moraju dobri cetverci da se naprave ostalo je nebitno :D Iz toga mozemo sve ostale posade da izvucemo.

 

Nesto mi je zenska posada 'cudna'. Bolje receno, nisam siguran od koga prave cetverac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...