website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

19 minutes ago, ChandlerMne said:

Janjicka je specifican primjer jer kada sa 18 godina osvojis 4 mjesto onda zaista obecavas. Sabo ima dobar rezultat al sanse za olimpijsku medalju? Daleko je on od toga, pa sve da trenira u SAD. Tako da je jasno da svaki nas supertalenat jeste mamac za druge zemlje, a ja sam dosta pricao o tome. Surjan, Crevar, Lupulesku, Kajdoci, ona mlada bacacica koplja... ako Srbija ne odradi svoje svi oni ce poci. Na stranu to sto nisu Srbi, ko bi ostao u ovakvoj Srbiji? Nezahvalnoj, korumpiranoj, drzavi malverzacija na svakom koraku? Naravno da ce poci tamo gdje se rad cijeni. Problem je sto Srbija ne postuje svoje gradjane, tendencija Vuciceve Srbije se ogleda u slucaju Mona Djuraja iz Borce. To je jedan tihi fasizam koji ce otjerati i Kajdocija i Maksuti i Nemese i sve druge koji se ne prezivaju na ic.

A sto se Srba iz BIH tj RS tice, pogledaj recimo dzudo tim. Ili boksere, skijase, biatlonce. Nije bas da svi trce da nastupaju za Srbiju. 

 

Crevar? Pa sta ce ona u grupu sa ostalima. Crevari su Srbi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Da li znas da mi nemamo biatlonku na nivou SK a Bosna ima? Tako da te bas i ne shvatam

pa mozda i mi mozemo nekog da  posaljemo, ali imaces isti rezultat

 

nemoj se ljutiti, ali danas si napisao neke gluposti.....kao kad bih se ja sad smejala drzavnom udaru

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DaniSRB said:

pa mozda i mi mozemo nekog da  posaljemo, ali imaces isti rezultat

 

nemoj se ljutiti, ali danas si napisao neke gluposti.....kao kad bih se ja sad smejala drzavnom udaru

Ok, misli kako zelis, zaista nemam zelju da ti nesto dokazujem.

Link to comment
Share on other sites

Svake godine hiljade Srba napusti Srbiju da bi radili fasade po Austriji ili vozili kamione po Americi, jel stvarno treba da se čudimo što neko ko i nije Srbin ode i otpliva u bolju budućnost? Srbija ne može da poštuje ili ne poštuje nikoga, mi kao država ne postojimo, mi smo izgovor za državu, ovde maltene nijedan državni mehanizam ne funkcioniše. 20 godina je prošlo od petog oktobra, za tih 20 godina "demokratije" nismo izgradili nijedan državni mehanizam koji može da funkcioniše samostalno, nezavisno, koncept smenjivosti vlasti postoji samo na papiru, i za to smo krivi svi mi, ne samo političari. Pamćenje nam je kratko, kako brzo zaboravljamo stvari iz prošlosti tako pamtimo kratko i u budućnost, ma koliko smešno zvučalo. Zbog sto evra danas bi prodali budućnost svoje dece zauvek. Najgori su na vlasti, šljam i ološ koji u prirodnoj selekciji bi ribao podove i kupio opuške i takve i zaslužujemo. Kurčimo se konstantno kao da smo nešto posebno, imamo slavnu istoriju i taj gen za sport, ali polako i to će da ode. Najkorisnija stvar koju trenutno u Srbiji možeš da uradiš a da razmišljaš o deci i budućnosti je da odeš odavde bez ikakve sumnje i griže savesti. Možda ćeš se mučiti i preko, ali ćeš bar svojim pokolenjima dati šansu da urade nešto za sebe. Ovde je crna rupa i nikad neće biti bolje. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, nenad said:

Svake godine hiljade Srba napusti Srbiju da bi radili fasade po Austriji ili vozili kamione po Americi, jel stvarno treba da se čudimo što neko ko i nije Srbin ode i otpliva u bolju budućnost? Srbija ne može da poštuje ili ne poštuje nikoga, mi kao država ne postojimo, mi smo izgovor za državu, ovde maltene nijedan državni mehanizam ne funkcioniše. 20 godina je prošlo od petog oktobra, za tih 20 godina "demokratije" nismo izgradili nijedan državni mehanizam koji može da funkcioniše samostalno, nezavisno, koncept smenjivosti vlasti postoji samo na papiru, i za to smo krivi svi mi, ne samo političari. Pamćenje nam je kratko, kako brzo zaboravljamo stvari iz prošlosti tako pamtimo kratko i u budućnost, ma koliko smešno zvučalo. Zbog sto evra danas bi prodali budućnost svoje dece zauvek. Najgori su na vlasti, šljam i ološ koji u prirodnoj selekciji bi ribao podove i kupio opuške i takve i zaslužujemo. Kurčimo se konstantno kao da smo nešto posebno, imamo slavnu istoriju i taj gen za sport, ali polako i to će da ode. Najkorisnija stvar koju trenutno u Srbiji možeš da uradiš a da razmišljaš o deci i budućnosti je da odeš odavde bez ikakve sumnje i griže savesti. Možda ćeš se mučiti i preko, ali ćeš bar svojim pokolenjima dati šansu da urade nešto za sebe. Ovde je crna rupa i nikad neće biti bolje. 

 

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, nenad said:

Svake godine hiljade Srba napusti Srbiju da bi radili fasade po Austriji ili vozili kamione po Americi, jel stvarno treba da se čudimo što neko ko i nije Srbin ode i otpliva u bolju budućnost? Srbija ne može da poštuje ili ne poštuje nikoga, mi kao država ne postojimo, mi smo izgovor za državu, ovde maltene nijedan državni mehanizam ne funkcioniše. 20 godina je prošlo od petog oktobra, za tih 20 godina "demokratije" nismo izgradili nijedan državni mehanizam koji može da funkcioniše samostalno, nezavisno, koncept smenjivosti vlasti postoji samo na papiru, i za to smo krivi svi mi, ne samo političari. Pamćenje nam je kratko, kako brzo zaboravljamo stvari iz prošlosti tako pamtimo kratko i u budućnost, ma koliko smešno zvučalo. Zbog sto evra danas bi prodali budućnost svoje dece zauvek. Najgori su na vlasti, šljam i ološ koji u prirodnoj selekciji bi ribao podove i kupio opuške i takve i zaslužujemo. Kurčimo se konstantno kao da smo nešto posebno, imamo slavnu istoriju i taj gen za sport, ali polako i to će da ode. Najkorisnija stvar koju trenutno u Srbiji možeš da uradiš a da razmišljaš o deci i budućnosti je da odeš odavde bez ikakve sumnje i griže savesti. Možda ćeš se mučiti i preko, ali ćeš bar svojim pokolenjima dati šansu da urade nešto za sebe. Ovde je crna rupa i nikad neće biti bolje. 

 

Amin!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...