website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

24 minutes ago, Майкл said:

Pobeda i za Lupulesku.

 

Očekivani porazi Todorović, Karakaševića i Petea...

Karakasevic je imao odlicnu pobedu protiv Danca u grupi ali posle toga los zreb za njega!! 

Po meni svi su uradili ono sto se i ocekivalo od njih, malo me razocarao mix samo!! Nadam se da ce Izabela i Sabina pruziti dobar otpor pa sta bude

Link to comment
Share on other sites

Lupulesku izgubila 4:1

 

Sabina izgubila 4:2 posle velike borbe

 

Šta se dešava sa Kolarićem i Bastom? Uopšte ne vidim da su prijavljeni za ove jače naredne turnire.

 

I šta se dešava sa Veljom, jel plivao on nešto skoro?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nenad said:

Lupulesku izgubila 4:1

 

Sabina izgubila 4:2 posle velike borbe

 

Šta se dešava sa Kolarićem i Bastom? Uopšte ne vidim da su prijavljeni za ove jače naredne turnire.

 

I šta se dešava sa Veljom, jel plivao on nešto skoro?

 

Sa odbojkasima pojma nemam a Velja je plivao i nije bio blizu A norme. mislim da je plivao sekundu sporije od A norme.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, dareza said:

 

Sa odbojkasima pojma nemam a Velja je plivao i nije bio blizu A norme. mislim da je plivao sekundu sporije od A norme.

Velja je najavio A normu a ocajno je plivao,mislim da je najblizi da ostvari A normu za 200 delfin

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nenad said:

Lupulesku izgubila 4:1

 

Sabina izgubila 4:2 posle velike borbe

 

Šta se dešava sa Kolarićem i Bastom? Uopšte ne vidim da su prijavljeni za ove jače naredne turnire.

 

I šta se dešava sa Veljom, jel plivao on nešto skoro?

Sport je izgleda bas nepredvidiv. U 2018 skoro u samom vrhu u turu a onda ih nema nigdje.

A Velja je ocekivao normu u aprilu ali evo,izgleda bas daleko. Steta

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Karakasevic je imao odlicnu pobedu protiv Danca u grupi ali posle toga los zreb za njega!! 

Po meni svi su uradili ono sto se i ocekivalo od njih, malo me razocarao mix samo!! Nadam se da ce Izabela i Sabina pruziti dobar otpor pa sta bude

 

Dobar nastup gledano u globalu :yes Nismo dugo imali ovako dobre rezultate u TT :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...