website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

12 hours ago, ChandlerMne said:

Zna li neko rezultat Tamasa? Nastupao je u B grupi.

 

Od naših rezultati su sledeći:

 

Ervin Rožnik (do 81 kg, grupa C): T 135, I 165, Ukupno 300 kg =  23 mesto (od 26)

 

Nenad Kužić (do 102 kg, grupa A): T 160, I 200, Ukupno 360 kg = 8. mesto (od 16); 17 kg mu falilo do bronze

 

Tamaš izgleda nije ni nastupio

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikolaB said:

 

Od naših rezultati su sledeći:

 

Ervin Rožnik (do 81 kg, grupa C): T 135, I 165, Ukupno 300 kg =  23 mesto (od 26)

 

Nenad Kužić (do 102 kg, grupa A): T 160, I 200, Ukupno 360 kg = 8. mesto (od 16); 17 kg mu falilo do bronze

 

Tamaš izgleda nije ni nastupio

http://sportklub.rs/Ostali/a283159-Odlican-nastup-brace-Kajdoci-na-EP-u-Batumiju.html?fbclid=IwAR1GoP0ScwKJtHixZhqpf7OUCC_AKu1VCbeQ0FIPn7de6I8DALnZeUhC8dk

Link to comment
Share on other sites

Inače hokejaši dobili Belgiju i još jedan korak ih deli od plasmana u prvu diviziju. Moramo dobiti Španiju u poslednjem kolu, a Australija ne sme da dobije Hrvatsku. Opuštanje umalo da nas opet košta pobede jer smo bukvalno stali sa igrom nakon vođstva od 5:1, Belgijanci potom dali dva brza gola i baš pritisli. Na kraju ipak ubedljivih 6:3 za Orlove. Bilo bi lepo da ovu, hokejaški gledano najuspešniju godinu u našoj istoriji, krunišemo plasmanom seniora u prvu diviziju

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, NikolaB said:

 

Od naših rezultati su sledeći:

 

Ervin Rožnik (do 81 kg, grupa C): T 135, I 165, Ukupno 300 kg =  23 mesto (od 26)

 

Nenad Kužić (do 102 kg, grupa A): T 160, I 200, Ukupno 360 kg = 8. mesto (od 16); 17 kg mu falilo do bronze

 

Tamaš izgleda nije ni nastupio

Puno hvala na odgovoru.

Steta za Nenada,mada je i ovo 8 mjesto najbolji rezultat kod seniora,makar u zadnjih 20 godina. A Tamas me iznenadjuje. Prvo se prijavi u B grupu,iako po LR moze u A. A onda vec 2 godine se odrzava na oko 385 kg. Nekako sam ocekivao da se ustali na preko 400kg. Mlad je on jos ali nekako je tempo progresa ipak spor. Sa druge strane Tivadar je bio sasvim ok. Da se kao nekad boduje timski plasman imali bi sigurnu kvotu za Tokio.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, NikolaB said:

Inače hokejaši dobili Belgiju i još jedan korak ih deli od plasmana u prvu diviziju. Moramo dobiti Španiju u poslednjem kolu, a Australija ne sme da dobije Hrvatsku. Opuštanje umalo da nas opet košta pobede jer smo bukvalno stali sa igrom nakon vođstva od 5:1, Belgijanci potom dali dva brza gola i baš pritisli. Na kraju ipak ubedljivih 6:3 za Orlove. Bilo bi lepo da ovu, hokejaški gledano najuspešniju godinu u našoj istoriji, krunišemo plasmanom seniora u prvu diviziju

Zaista bi bila steta da se ne plasiraju u 1b. Zaista. Ovakvu sansu da propuste... 

Najgore je sto nista ne zavisi od nas. Nisu Spanci sjajni ali ipak nece biti lako protiv njih. Hrvati mogu da se plasiraju pa ce ici jako. A Australija je zaista igrala sjajno,ne bi me cudilo da i Hrvate dobiju.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je što se ta utakmica između Australije i Hrvatske igra pre naše, a kako i jedni i drugi imaju odlične šanse da se plasiraju u rang više neće biti kalkulacija. Gledao sam većinu utakmica i mene Australija i nije nešto oduševila, Hrvati imaju mnogo bolji tim i za očekivati je njihovu pobedu. Naši nisu oduševili igrom ali su bodovi stizali. Taj kiks protiv Australije, a umalo i protiv Kine je ipak mislim posledica te pomalo neočekivano lagane pobede nad Hrvatima. A zna se kakvi su ti naši komšijski derbiji i koliko energije odnose. Navijamo da sutra bude sve kako treba i da naredne godine ponovo igramo prvu diviziju.

 

Baš juče dok sam gledao utakmicu sa Belgijom razmišljam kakve bi mi rezultate u ovom sportu imali da imamo odgovarajuću infrastrukturu, imamo mi taj neki gen za ekipne sportove. Belgijanci u gotovo svakom gradu imaju ledenu dvoranu, a rezultatima daleko ispod nas. A kod nas liga gotovo i da ne postoji, ono što se igra je cirkus, 5-6 utakmica za čitavu sezonu. Čudo je da uopšte imamo tim 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...