website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Totalno nebitno takmicanje ove godine za seniore;)

evropske igre i kupovi na kojima se uzima kvota su mnogo znacajniji

Znam. ;)

Ipak,neki nivo se mora drzati. Zorana 89 u 1 seriji,Sebic oko 50 mjesta,Malicka na zacelju.

Ipak,ako u aprilu osvoje kvotu bice im sve oprosteno. :lol:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ChandlerMne said:

Znam. ;)

Ipak,neki nivo se mora drzati. Zorana 89 u 1 seriji,Sebic oko 50 mjesta,Malicka na zacelju.

Ipak,ako u aprilu osvoje kvotu bice im sve oprosteno. :lol:

Videcemo koga salju na sledeci kup, nadam se da ce Lazar, Sanja I Milica biti u timu!! Mislim da ce oni pre uzeti kvotu nego Andrea i ostali

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Videcemo koga salju na sledeci kup, nadam se da ce Lazar, Sanja I Milica biti u timu!! Mislim da ce oni pre uzeti kvotu nego Andrea i ostali

Lazar i Sanja su u solidnijoj formi nego ostali. I bas bih se radovao podmladjivanju.

Andrea je skoro pa kao Zlatic pred 2016. Ne moze da se sastavi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

 

bas bzv ali 20min nakon ove trke je plivala 400 slobodno za 4:14 sto je samo malo sporije od licnog. Izgleda da je na snazi dosta radila zimus. Ali kapiram da ce u Spaniji gde ide uskoro isplivati normu.

 

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

 

bas bzv ali 20min nakon ove trke je plivala 400 slobodno za 4:14 sto je samo malo sporije od licnog. Izgleda da je na snazi dosta radila zimus. Ali kapiram da ce u Spaniji gde ide uskoro isplivati normu.

 

 

 

Ja koliko sam ukipirao ona je pri okretu za prsni dva puta udarila nogom u zid to naravno nije dozvoljeno ali to nikako nije uticalo na njen rezultat samo jednostavno nije po pravilima. 3:36 je fantazija rezultat.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

 

bas bzv ali 20min nakon ove trke je plivala 400 slobodno za 4:14 sto je samo malo sporije od licnog. Izgleda da je na snazi dosta radila zimus. Ali kapiram da ce u Spaniji gde ide uskoro isplivati normu.

 

 

Ma hoce ona uskoro sigurno da ispliva to, samo da joj bude ovako dobra konkurencija!! Jel ovo njen LR?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

 

Ja koliko sam ukipirao ona je pri okretu za prsni dva puta udarila nogom u zid to naravno nije dozvoljeno ali to nikako nije uticalo na njen rezultat samo jednostavno nije po pravilima. 3:36 je fantazija rezultat.

vazno da je konacno popravila pb znacajnije

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...