website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

55 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sa 27 godina ako izgura Pariz 2024 bice dobro.

Naravno da Italijani ne prave problem kad je on skoro u najboljim godinama a ruku na srce,nije bas A liga Evrope. Da ima 19 godina ne bi ga sigurno pustili.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Майкл said:

 

Mene više od te slike iritira izjava ministra, koji je prilično obrazovan lekar, a stao je iza tako nečega... :wacko: 

On bi stao iza svega sto radi Vucic. On i svi ostali. Nazalost,obrazovanje je sada nebitno naspram lojalnosti 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Майкл said:

 

Mene više od te slike iritira izjava ministra, koji je prilično obrazovan lekar, a stao je iza tako nečega... :wacko: 

https://www.google.com/amp/s/predragpopovic.wordpress.com/2017/01/22/zlatibor-loncar-doktor-za-smrt-korupciju-i-vucica/amp/

Deo Loncarove biografije koja je odavno poznata, cisto da shvatis da se ova izjava ocekuje od njega!

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Inace imamo 9 atleticara na EP

Ivana Spanovic, Milica Gardasevic, Elzan Bibic, Amela Terzic, Strahinja Jovancevic, Asmir Kolasinac, Aleksa Kijanovic, Milana Tirnanic i Maja Ciric

Zanimljiv sastav. Pogotovo sprinteri. A poprilicno sam siguran da nam je ovo najbrojniji tim u zadnje vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ChandlerMne said:

Zanimljiv sastav. Pogotovo sprinteri. A poprilicno sam siguran da nam je ovo najbrojniji tim u zadnje vrijeme.

Mislim da je ovo najveci broj koji smo imali, tu bi sigurno bio i Milan Ristic i Anic Lazar ali bitno je da sa obojicom bude sve ok, zdravlje je najbitnije!

Sa Tamarom ne znam sta je, da li preskace dvoransku sezonu ili odustaje od atletike 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...