website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

https://www.dnevnik.rs/sport/ostali-sportovi/srpski-kajakasi-na-pripremama-u-turskoj-spremaju-se-za-osvajane-olimpijskih

Jel moze neko ovo da mi objasni sad mi nista nije jasno? Znaci ako se kvalifikuje cetverac i k2 onda je to max broj takmicara i ovi iz k4 moraju da veslaju k1 i mozemo da imamo lupam 2 camca k1 ili k2??

On rece da se nada 10 kvota.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ChandlerMne said:

On rece da se nada 10 kvota.

Pa iskreno ne znam, mi odavno nemamo muski cetverac!! Ali ako je fokus na tome onda valjda mogu nesto da naprave, planiraju 4 devojke, Olivera se penzionisala tako da ostaju Marija, Nikolina, Milica, Bilja i mozda Kristina!! Ne znam koliko se kvota deli za kanu i kakve su sanse Nikolini

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa iskreno ne znam, mi odavno nemamo muski cetverac!! Ali ako je fokus na tome onda valjda mogu nesto da naprave, planiraju 4 devojke, Olivera se penzionisala tako da ostaju Marija, Nikolina, Milica, Bilja i mozda Kristina!! Ne znam koliko se kvota deli za kanu i kakve su sanse Nikolini

A Dalma? Mada je svakako prestara. Poenta jesu cetverci. Po prvi put se to jasno kaze. Dosta su izmijenili pravila. Ako bude njegovih 6+4 onda ce imati Milenka i Marka kao sigurne a ovu 4cu ce ubaciti pored cetverca i u ostale klase. Sto opet sve njih opterecuje jer se bespotrebno trosi snaga na vise kategorija a na kraju ne budemo dobri ni u jednoj. Kod cura je i ranije uglavnom bilo njih 4,tako da tu nema odstupanja.

Mene zanima koliki je max broj kajakasa moguc u Tokiju? Vjerovatno 12.

Nisam siguran za Nikolinu al vjerovatno da ne previse. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

A Dalma? Mada je svakako prestara. Poenta jesu cetverci. Po prvi put se to jasno kaze. Dosta su izmijenili pravila. Ako bude njegovih 6+4 onda ce imati Milenka i Marka kao sigurne a ovu 4cu ce ubaciti pored cetverca i u ostale klase. Sto opet sve njih opterecuje jer se bespotrebno trosi snaga na vise kategorija a na kraju ne budemo dobri ni u jednoj. Kod cura je i ranije uglavnom bilo njih 4,tako da tu nema odstupanja.

Mene zanima koliki je max broj kajakasa moguc u Tokiju? Vjerovatno 12.

Nisam siguran za Nikolinu al vjerovatno da ne previse. 

jel se ona takmici uopste? :D

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa iskreno ne znam, mi odavno nemamo muski cetverac!! Ali ako je fokus na tome onda valjda mogu nesto da naprave, planiraju 4 devojke, Olivera se penzionisala tako da ostaju Marija, Nikolina, Milica, Bilja i mozda Kristina!! Ne znam koliko se kvota deli za kanu i kakve su sanse Nikolini

 

pa Nikolinina kvota ne bi smela da se dovodi u pitanje, ona je svakako u svetskih top 10 a kapiram da ce toliko kvota i biti 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

pa Nikolinina kvota ne bi smela da se dovodi u pitanje, ona je svakako u svetskih top 10 a kapiram da ce toliko kvota i biti 

Steta sto je druga Nikolina odustala i sto nemamo vise nikoga za kanu ali bolje ista nego nista:d

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...