website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

22 minutes ago, ChandlerMne said:

Steta svakako da se propusti jak turnir. Mada si u pravu.

Mozes li da postavis cijeli spisak?

Juniorke i ne trebaju da krecu sa ovako jakim turnirima odmah, vec na nekim slabijim kupovina kao sto Marica Perisic radi!! Anja i Andrea zbog treceg mesta na SP ce i pokusavati na ovim jacim turnirima!! Culum i Majdov su povredjeni pa ce preskociti Dizeldorf, meni je najveca enigma sta se desava sa Nadezdom, ona je dobro krenula posle one povrede ali izgleda je usledila nova posto nije ni bila prijavljena za juniorsko SP!!

Link to comment
Share on other sites

Три злата за српске стрелце у Кувајту

НЕДЕЉА, 10. ФЕБ 2019, 15:55 -> 16:02

ИЗВОР:РТС, СТРЕЉАЧКИ САВЕЗ СРБИЈЕ

pinterest.png
icon-print.pngicon-mail.png

Српски стрелци освојили су три златна одличја првог дана Осмог међународног турнира у Кувајту. На такмичењу, које је под покровитељством Емира од Кувајта, учествује више од 400 стрелаца из 42 земље.

Митинг је отворен такмичењима ваздушном пушком и МК пиштољем слободног избора, а на програму су биле олимпијске и неолимпијске дисциплине.

Дамир Микец
Дамир Микец
 

 

Андреа Арсовић убедљиво је тријумфовала у такмичењу ваздушном пушком за даме испред Валентине Старостине из Казахстана. Арсовићева је погодила 246,0 кругова и четврти пут освојила злато на овом турниру.

Миленко Себић је са 247,9 кругова био убедљив у надметању ваздушном пушком за мушкарце и однео златно одличје испред Хамада Алкатарија из Омана.

Миленко Себић
Миленко Себић

Дамир Микец освојио је прво место у гађању малокалибарским пиштољем слободног избора, дисциплини у којој је светски вицешампион. С обзиром да гађање МК пиштољем на 50-метарском стрелишту више није олимпијска дисциплина, у њој нема финала, а Микец је „убио" 567 кругова и другопласираног Кувајћанина Хамада Ал Нмшана оставио 30 кругова иза себе.

Ваздушна пушка , жене: 1. Андреа Арсовић (Србија) 246,0, 2. Валентина Старостина (Казахстан) 243,5, 3. Сара Алдосари (Бахреин) 224,5... Квалификације: 1. Арсовић 624,2, 2. Алосари 620,1, 3. Старостина 618,4...

МК пиштољ, мушкарци: 1. Дамир Микец (Србија) 567, 2. Хамад Ал Нмшан 537, 3. Сајед Алајм (обојица Кувајт) 536...

Ваздушна пушка, мушкарци: 1. Миленко Себић (Србија) 247,9, 2. Хамад Алкатари (Оман) 242,8, 3. Мохамед Абделкадер (Египат) 221,5... Квалификације: 1. Себић 626,3, 2. Исам Ал Балуши 622,4, 3. Алкатари 622,0 (обојица Оман)...

Link to comment
Share on other sites

https://www.dnevnik.rs/sport/ostali-sportovi/srpski-kajakasi-na-pripremama-u-turskoj-spremaju-se-za-osvajane-olimpijskih

Jel moze neko ovo da mi objasni sad mi nista nije jasno? Znaci ako se kvalifikuje cetverac i k2 onda je to max broj takmicara i ovi iz k4 moraju da veslaju k1 i mozemo da imamo lupam 2 camca k1 ili k2??

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

https://www.dnevnik.rs/sport/ostali-sportovi/srpski-kajakasi-na-pripremama-u-turskoj-spremaju-se-za-osvajane-olimpijskih

Jel moze neko ovo da mi objasni sad mi nista nije jasno? Znaci ako se kvalifikuje cetverac i k2 onda je to max broj takmicara i ovi iz k4 moraju da veslaju k1 i mozemo da imamo lupam 2 camca k1 ili k2??

 

da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...