website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Майкл said:

 

To je ok reći kad Vukajlović napravi grešku, ali kada Lavko i Lekić to rade...

Lekic ne sme da igra non stop u napadu, zna ona da napravi dobre akcije, ali imala je golgeterski jedan dobar mec i posle prosek kao obicno, a Tamara nije ni dobila sansu

Link to comment
Share on other sites

A u medjuvremenu zenski kosarski tim je mogao da bira tim iz 4. sesira za EP. U tom sesiru su Velika Britanija, Slovenija, Svedska i Belorusija. I oni izabrali Sloveniju hahahahaha. Bukvalno najjaci tim u ovoj konkurenciji. Da mi je znati sta su mislili.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

A u medjuvremenu zenski kosarski tim je mogao da bira tim iz 4. sesira za EP. U tom sesiru su Velika Britanija, Slovenija, Svedska i Belorusija. I oni izabrali Sloveniju hahahahaha. Bukvalno najjaci tim u ovoj konkurenciji. Da mi je znati sta su mislili.

Kakav autogol. :wall:

Link to comment
Share on other sites

Inace,koliko god se nadao,ovo je izgleda nas maksimum. Kako god da igeamo,u kom god sastavu da smo,mi izgleda bolje ne umijemo. To je to. Tacka je stavljena.

Makar da smo zavrsili u top 6 imali bi sanse za OI. Ovako mislim da nista ni od kvalifikacija...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

A u medjuvremenu zenski kosarski tim je mogao da bira tim iz 4. sesira za EP. U tom sesiru su Velika Britanija, Slovenija, Svedska i Belorusija. I oni izabrali Sloveniju hahahahaha. Bukvalno najjaci tim u ovoj konkurenciji. Da mi je znati sta su mislili.

 

Pa da dođu Slovenci. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ChandlerMne said:

Inace,koliko god se nadao,ovo je izgleda nas maksimum. Kako god da igeamo,u kom god sastavu da smo,mi izgleda bolje ne umijemo. To je to. Tacka je stavljena.

Makar da smo zavrsili u top 6 imali bi sanse za OI. Ovako mislim da nista ni od kvalifikacija...

6. mesto ne donosi kvalifikacije

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...