website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

20 minutes ago, ChandlerMne said:

Cinjenice? Ne znam za koga? Tvoj stav. Samo to. On svakako nije cinjenica i nije aksiom. Prvo moras to da shvatis. 

Ne ljutim se,ali dobra diskusija ne podrazumijeva da mi povladjujes ali ni da svoj stav nameces kao nesto sto je apsolutna istina. Pogotovo ne rijecima da neko ima 'iskrivljen pogled'.

Zivio.

 

Za mene je činjenica da ne mogu kvalifikacije da služe za uigravanje tima i napisao sam iz kojih razloga. 80% ovog rostera neće biti u Kini. Jel to nije činjenica? Imaš 6 dana da pripremiš ekipu da odigra 2 bitne utakmice i svaki novi prozor je druga ekipa. Činjenica? Ja mislim da jeste. Ostalo je logika.

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nenad said:

 

Za mene je činjenica da ne mogu kvalifikacije da služe za uigravanje tima i napisao sam iz kojih razloga. 80% ovog rostera neće biti u Kini. Jel to nije činjenica? Imaš 6 dana da pripremiš ekipu da odigra 2 bitne utakmice i svaki novi prozor je druga ekipa. Činjenica? Ja mislim da jeste. Ostalo je logika.

 

 

Kvalifikacije koje traju 1 godinu,a imas dosta protivnika pored primarnog razloga sluze i za uigravanje. O tome je pred pocetak govoreno i licno od Djordjevica. Valjda on zna bolje od nas.

80% nece biti jer nicim nisu pokazali da zasluzuju SP. Ne zbog imena i sl. vec zbog slabe statistike i performansi.

Za 3 se slazem ali to se takodje moze rijesiti jer se prozori i ko moze da igra trebaju unaprijed znati. 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad ste se vec dotakli kosarke, tu ima dosta mladih, a brzo se menja ko ce igrati ko nece

 

nasa seniorska reprezentacija je osvojila zlato na EP u vaterpolu, a tim nam je sad vec u ozbiljnijim godinama

ove godine mladje kategorije osvojile su 0 medalja, a u poslednje vreme mora se biti iskren i reci da talente crpimo iz Crne Gore, s obzirom na politicku situaciju do kada ce to moci?  a nasi klubovi i usled svih upozoravanja gde su i sta su?

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, DaniSRB said:

Kad ste se vec dotakli kosarke, tu ima dosta mladih, a brzo se menja ko ce igrati ko nece

 

nasa seniorska reprezentacija je osvojila zlato na EP u vaterpolu, a tim nam je sad vec u ozbiljnijim godinama

ove godine mladje kategorije osvojile su 0 medalja, a u poslednje vreme mora se biti iskren i reci da talente crpimo iz Crne Gore, s obzirom na politicku situaciju do kada ce to moci?  a nasi klubovi i usled svih upozoravanja gde su i sta su?

Razmisljao sam o tome. Andrija,Milan,Filip,Mitrovic,svi su oni znacajno stari. Cim Tokio prodje vecina njih ce u penziju... A sta onda...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...