website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ako uporedis sa druge 2 odlicno smo prosli:dsamo je pitanje koliko je fss cilj OI

Mislim da im to kao po obicaju nije cilj. Ipak je to FSS,mjesto gdje logike nema. Ako je tacno da se EP ne poklapa sa seniorskim takmicenjima onda zaista nema prepreke da svi najbolji budu tu. Pa cemo da vidimo kad se objavi spisak.

Za sada niko od zvanicnika nije govorio bas o OI ali je recimo Kovacevic pricao o tome da se na EP moze dosta.

Link to comment
Share on other sites

Inace,poznati su svi ucesnici EP u kosarci za zene. Ako nije sta mijenjano,sampion ide direktno,a ostala 4 tima na onaj veliki turnir. To znaci da nam je minimalni cilj 1/4finale. Skoro svi najbolji su tu,osim Grcke. Favorita bas dosta. Francuska,Spanija,Turska,Letonija,Bjelorusija...

U zavisnosti od tima predstoji nam tezak zadatak. Ne znam kakvo je sad stanje ali jedino okosnica tima iz 2016 plus Marina mogu nesto da urade. Svakako nema Pejdz i Milice,Jelena se ili porodila ili je trudna.

Edit - Jelene sigurno nece biti

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Inace,poznati su svi ucesnici EP u kosarci za zene. Ako nije sta mijenjano,sampion ide direktno,a ostala 4 tima na onaj veliki turnir. To znaci da nam je minimalni cilj 1/4finale. Skoro svi najbolji su tu,osim Grcke. Favorita bas dosta. Francuska,Spanija,Turska,Letonija,Bjelorusija...

U zavisnosti od tima predstoji nam tezak zadatak. Ne znam kakvo je sad stanje ali jedino okosnica tima iz 2016 plus Marina mogu nesto da urade. Svakako nema Pejdz i Milice,Jelena se ili porodila ili je trudna.

Edit - Jelene sigurno nece biti

 

6 ide na kvalifikacije :D

 

Ali da Milovanovic je trudna

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...