website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Inace Nedeljkovic Dimitrije je osvojio bronzu -81 na kadetskom judo cup-u!

Na isto takmicenju BiH je osvojila 3 medalje:

-81 Vucurevic Bozidar bronza

+90 Vracar Igor srebro

+90 Tadic Branko bronza 

Mozda nekada budu izrazili zelju da nastupaju za Srbiju:d

Link to comment
Share on other sites

Nazalost,desice se ono cega sam se plasio. Jedan od 2 vrhunskih dzudista ce ostati bez kvote a kako stvari sada stoje to ce biti Nemanja. Tvrdoglavost da se ostane u -91 kg ce im se obiti o glavu. Jos prosle godine se moralo ici u razdvajanje njih 2 iz iste kategorije. I imalo se vremena za dobar rezultat. Nazalost,nasa cuvena tvrdoglavost...

Stvari su dosta jasne. 100% sam siguran da cemo imati 2 kvote i to u -48 i -91. Kod muskaraca su ostali dosta daleko mada su u ovom momentu i Dosen i Culum i Buncic u nivou kvote. Ali kad se ovi novi bodovi saberu ispasce sa liste. Jedino Culum zna da dobije u seriji ali na GS i GP uglavnom odmah ispadne. Kod zena jedino jos Rogic ima neke sanse ali i ona ne postize sjajne rezultate. E sad ne znam kakve su sanse za Perisic,Obradovic. Nema ni Zabicke...

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Nazalost,desice se ono cega sam se plasio. Jedan od 2 vrhunskih dzudista ce ostati bez kvote a kako stvari sada stoje to ce biti Nemanja. Tvrdoglavost da se ostane u -91 kg ce im se obiti o glavu. Jos prosle godine se moralo ici u razdvajanje njih 2 iz iste kategorije. I imalo se vremena za dobar rezultat. Nazalost,nasa cuvena tvrdoglavost...

Stvari su dosta jasne. 100% sam siguran da cemo imati 2 kvote i to u -48 i -91. Kod muskaraca su ostali dosta daleko mada u ovom momentu i Dosen i Culum i Buncic u nivou kvote. Ali kad se ovi novi bodovi saberu ispasce sa liste. Jedino Culum zna da dobije u seriji ali na GS i GP uglavnom odmah ispadne. Kod zena jedino jos Rogic ima neke sanse ali i ona ne postize sjajne rezultate. E sad ne znam kakve su sanse za Perisic,Obradovic. Nema ni Zabicke...

Culum bi lako trebao, slaba je ta kategorija

 

nije kasno jos da se menja, ova godina se racuna do aprila, i EP ulazi u to (ali mislim da nece)

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ChandlerMne said:

Nazalost,desice se ono cega sam se plasio. Jedan od 2 vrhunskih dzudista ce ostati bez kvote a kako stvari sada stoje to ce biti Nemanja. Tvrdoglavost da se ostane u -91 kg ce im se obiti o glavu. Jos prosle godine se moralo ici u razdvajanje njih 2 iz iste kategorije. I imalo se vremena za dobar rezultat. Nazalost,nasa cuvena tvrdoglavost...

Stvari su dosta jasne. 100% sam siguran da cemo imati 2 kvote i to u -48 i -91. Kod muskaraca su ostali dosta daleko mada su u ovom momentu i Dosen i Culum i Buncic u nivou kvote. Ali kad se ovi novi bodovi saberu ispasce sa liste. Jedino Culum zna da dobije u seriji ali na GS i GP uglavnom odmah ispadne. Kod zena jedino jos Rogic ima neke sanse ali i ona ne postize sjajne rezultate. E sad ne znam kakve su sanse za Perisic,Obradovic. Nema ni Zabicke...

Culum moze lako do kvote,mala konkurencija a njemu i 7. mesta donose dobre bodove tako da se ne brinem za njega isto kao sto bi Zabicka sa par 7. mesta mogla do kvote u +78 ali nju judo vise ne zanima!! Videcemo da li ce mladji krenuti sa seniorskim takmicenjima, Anja i Andrea imaju solidne bodove a tu su jos i Dosen, Rogic i Buncic!! 

Znaci 3 kvote sigurno,ostali moraju da se pomuce!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...