website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

10 hours ago, ChandlerMne said:

Popodne antiklimaks u rvanju. Debakl Frisa,ovaj mec je morao da dobije. Ni Davor nije bio nista bolji. Surkov ga je unistio. Kadzaja je takodje bio favorit. Nadam se da ce sjutra biti bolje.

Opet 5 mjesto Nikolic. :wall:

 

ovo je svakako vise od ocekivanog bar za mene. Ja bih bio zadovoljan i jednom bronzom. A Fris je jako pshicki slab nije mu ovo prvi put da gubi meceve protiv dosta slabijih od sebe. Ali za njega je i ovo super on ima 34god

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChandlerMne said:

Gubimo 3 razlike od Svajcarske krajem 1 poluvremena. Ne znam sta reci...

Sem,da li je Nenada sramota?

da ga je sramota ne pi postao selektor.......sa Zvezdom ne moze do titule u nasoj ligi :lol:, kako misli sa reprezentacijom da uradi nesto 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

A i svakako muski rukomet je kod nas propala investicija. Mi sa kojim god timom da igramo uvek smo ocaj. Ne pamtim kada smo polsednji put dobili neku ozbiljnu reprezentaciju.

Ne samo ozbiljnu vec uopste nismo imali pobjedu od juna 2018.

Francuzi,Danci,Svedjani,Poljaci,Hrvati,Spanci,Island...da ne nabrajam su spejssatl za nas dugo. Ali nas ce uskoro da dobijaju Moldavci,Bugari,Engleska.

Ovo je bukvalno nova era nase blamaze. Da ispadnemo od Ceha ili Rumuna i da shvatim al nas BELGIJA i SVAJCARSKA dobijaju!!! Ako iko od ovih igraca igra van Srbije ozbiljno da se razmotri psihijatrijsko vjestacenje vlasnika klubova.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...