website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Mi smo pokazali mnogo vise od onoga sto sam ja ocekivao. I mnogo vece generacije od ove nisu uspele da osvoje medalju. Sad posto ne idu na sk moraju da se spreme lepo za ep i opet dodju do zavrsnice pa cemo posle videti za kvalifikacije. Generalno gledano ovo je za mene ohrabrujuci rezultat i nikako debakl ili slicno. Nismo ni na mapi vidjeni da se borimo za medalju.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Vrlo frustrirajući kraj prvenstva za nas.

Nije problem u 4 mjestu nego u načinu na koji smo igrali zadnje dvije utakmice na prvenstvu, utisak mi je da smonekako  ostali nedorečeni i da nismo pružili svoj trenutni maksimum. Evo danas protiv amera samo smo u trećem setu djelovali energično i motivisano, ostalo vrlo tanko čak i prvi set koji smo dobili ništa posebno.

:(:cry:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fantom said:

Vrlo frustrirajući kraj prvenstva za nas.

Nije problem u 4 mjestu nego u načinu na koji smo igrali zadnje dvije utakmice na prvenstvu, utisak mi je da smonekako  ostali nedorečeni i da nismo pružili svoj trenutni maksimum. Evo danas protiv amera samo smo u trećem setu djelovali energično i motivisano, ostalo vrlo tanko čak i prvi set koji smo dobili ništa posebno.

:(:cry:

 

Ja iskreno mislim da su se fizicki mnogo ispraznili i zbog toga i nije moglo da bude energije. Kao da su im i glave i tela ostali u trecoj fazi.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je uvek loše kada si četvrti, ali poen nas je delio od bronze (pošto verujem da je treći set bio presudan). Tako da je sve u redu :) Mogli smo bolje, ovo ili ono, ali ovo je naš trenutni maksimum. Ko se uopšte nadao da ćemo se boriti za top 6, let alone medalju. Naravno da nije bolje ispasti u drugom krugu.

 

Kako je to komentator SK lepo sročio, "Srbija je zasluženo četvrta, izgubila je po dva puta od Poljske i SAD, jedanput od Brazila, sve druge koji su iza nje je uspela da pobedi". Stvarno im svaka čast na ovom rezultatu, stvarno prijatno iznenađenje :yes 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je inace najubedljivija pobeda nad Brazilom ikada. Ali stvarno su jako dominantne nase odbojkasice. Sad su im potrebne samo dve pobede u drugoj fazi za top 6. sa ovim poen kolicnkom i a set nece biti problema da odu na top 6.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, dareza said:

Ovo je inace najubedljivija pobeda nad Brazilom ikada. Ali stvarno su jako dominantne nase odbojkasice. Sad su im potrebne samo dve pobede u drugoj fazi za top 6. sa ovim poen kolicnkom i a set nece biti problema da odu na top 6.

 

Suština je u tome što imamo 12 top igračica koje mogu da igraju sa svima. To je ono što je neverovatno - nema A i B tima :d

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, dareza said:

Ovo je inace najubedljivija pobeda nad Brazilom ikada. Ali stvarno su jako dominantne nase odbojkasice. Sad su im potrebne samo dve pobede u drugoj fazi za top 6. sa ovim poen kolicnkom i a set nece biti problema da odu na top 6.

 

Kakav top 6, mi uzimamo zlato ovde

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...