website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

14 minutes ago, ChandlerMne said:

To znaci opet nista od Oi.

 

Ne bih se ja zaletao sa takvim izjavama. 2015 smo osvojili SL i igrali savrseno pa smo na ep ostali bez medalje tako da je jos rano pricati o OI. Kada se zavrsi sp onda mozemo da kazemo da li ima sanse ili nema

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dareza said:

 

Ne bih se ja zaletao sa takvim izjavama. 2015 smo osvojili SL i igrali savrseno pa smo na ep ostali bez medalje tako da je jos rano pricati o OI. Kada se zavrsi sp onda mozemo da kazemo da li ima sanse ili nema

Ne bih bas rekao da se zalijecem jer ih pratim dosta dugo i znam koliko mogu ili ne mogu. Oni vec dugo nemaju igru. Rezultate manje vise ali nemaju igru. I to traje. Odbrana,dizaci,korektori,sve je lose. Ovaj tim sigurno nece biti bolji nego sada. Nisu ni mladi a izbor u mladjim kategorijama je toliko los da sam siguran da u narednih par godina nece biti lako ni kvalifikovati se za EP a ne za OI. Poljska,Francuska,Rusija su znacajno iznad nas a Italija,Bugarska,Njemacka,Slovenija,Belgija vrlo blizu nas. Kako se kvalifikovati sa igrom kao protiv Francuske? Sistem za OI je brutalan. Zaista ne vidim kako otici u Tokio

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Ne bih bas rekao da se zalijecem jer ih pratim dosta dugo i znam koliko mogu ili ne mogu. Oni vec dugo nemaju igru. Rezultate manje vise ali nemaju igru. I to traje. Odbrana,dizaci,korektori,sve je lose. Ovaj tim sigurno nece biti bolji nego sada. Nisu ni mladi a izbor u mladjim kategorijama je toliko los da sam siguran da u narednih par godina nece biti lako ni kvalifikovati se za EP a ne za OI. Poljska,Francuska,Rusija su znacajno iznad nas a Italija,Bugarska,Njemacka,Slovenija,Belgija vrlo blizu nas. Kako se kvalifikovati sa igrom kao protiv Francuske? Sistem za OI je brutalan. Zaista ne vidim kako otici u Tokio

 

Poljaci vise nisu bauk. Ja njih ne vidim u Tokiju.

Link to comment
Share on other sites

https://www.swimrankings.net/services/CalendarFile/21851/live/ResultList_19.pdf

 

vratio se :clap: ne tako dobar rezultat ali s obzirom da dugo nije ozbiljno trenirao i da se uopste nije takmicio (od decembra) ovo je odlicno :d Nadam se da ce opametiti i krenuti da se sprema za sp 2019.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Jel ima jos neko sanse za YOG u atletici sem Mujanovica i ko ima sanse za plivanje?

Vidim da imamo i jednu karatistkinju:yes

 

Pa mislim da mozemo da ocekujemo kvote za 1500m i Ivana Ilic za 200, ali morace da sacekaju, od njih ne zavisi.

 

A za karate su se ocekivale dve kvote. Anja Milovanovic nazalost nije uspela.

 

A za plivanje norme imaju Anja, Andrea, Seke, Lacanski i Petkovic. A mozemo da posaljemo 2+2.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...