website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, DaniSRB said:

zato sto su dozvolili igracima da igraju kad hoce

 

 

Pa jeste. Opet ista prica...

Ne znam da li u KSS shvataju koliki je rizik da se ne plasiramo. Ako igramo jos 6 utakmica onda cemo u 2 imati bolji tim a u 4 domaca liga i van EL. Los predosjecaj imam. Pod hitno da se nesto mijenja inace...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Pa jeste. Opet ista prica...

Ne znam da li u KSS shvataju koliki je rizik da se ne plasiramo. Ako igramo jos 6 utakmica onda cemo u 2 imati bolji tim a u 4 domaca liga i van EL. Los predosjecaj imam. Pod hitno da se nesto mijenja inace...

pa sad kako je tako je, ova dva poraza ne mogu izmeniti, imaju srece sto se ukrstamo sa Izraelom i Estonijom, a ne nekim jacim timovima, ali ni oni nisu toliko slabi

 

a ovi igraci koji sad igraju s razlogom ne igraju u jacim klubovima

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DaniSRB said:

pa sad kako je tako je, ova dva poraza ne mogu izmeniti, imaju srece sto se ukrstamo sa Izraelom i Estonijom, a ne nekim jacim timovima, ali ni oni nisu toliko slabi

 

a ovi igraci koji sad igraju s razlogom ne igraju u jacim klubovima

Vidjecemo,dosad Estonci nisu bili jaki ali kako vidim igraju sasvim solidno. Izraelci su bas nezgodni,Mekel,Pnini,Limonad,vrlo solidan tim. Svakako nisam optimista. SP je jedini,koliko znam,put do OI. Cak iako se plasiramo na SP sa ovakvim igracima i igrom nema sta da trazimo. Sramota me je kako su losi. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ChandlerMne said:

Vidjecemo,dosad Estonci nisu bili jaki ali kako vidim igraju sasvim solidno. Izraelci su bas nezgodni,Mekel,Pnini,Limonad,vrlo solidan tim. Svakako nisam optimista. SP je jedini,koliko znam,put do OI. Cak iako se plasiramo na SP sa ovakvim igracima i igrom nema sta da trazimo. Sramota me je kako su losi. 

videcemo ko ce tada igrati, u poziciji vise nismo da se igramo

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ChandlerMne said:

Vidjecemo,dosad Estonci nisu bili jaki ali kako vidim igraju sasvim solidno. Izraelci su bas nezgodni,Mekel,Pnini,Limonad,vrlo solidan tim. Svakako nisam optimista. SP je jedini,koliko znam,put do OI. Cak iako se plasiramo na SP sa ovakvim igracima i igrom nema sta da trazimo. Sramota me je kako su losi. 

 

pa 80% ovih igraca nece igrati na sp. Mi sada igramo bez 8-9 igraca koji su sigurno u 12 (Teodosic, Jokic, Bogdanovic, Bjelica, Nedovic, Macvan, Raduljica i Kalinic/Gudurić + Jovic/Lucic). 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dareza said:

 

pa 80% ovih igraca nece igrati na sp. Mi sada igramo bez 8-9 igraca koji su sigurno u 12 (Teodosic, Jokic, Bogdanovic, Bjelica, Nedovic, Macvan, Raduljica i Kalinic/Gudurić + Jovic/Lucic). 

Ubijedjen sam da ce od gore navedenih makar 4-5 odbiti poziv.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

Inače, mislim da nije problem u Đorđeviću ili njegovom autoritetu. Igra nije bilo mnogo bolja ni 2012/13 pod Dudom od ovoga. Nekada jednostavno ne ide i treba menjati radi promene - potrebna je 'sveža krv' na klupi.

jeste problem jer im mnogo dopusta, eto Teodosic prvi se svrcka po festivalima, a mogao je jednu utakmicu da odigra, ne bi igrao sigurno 40 minuta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...