website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, ChandlerMne said:

Znam. :(

Ako Serdju ne ubace u vatru...

 

a ni za nju ne znamo kakva bi bila sa seniorkama

 

meni je svejedno koliko cemo ih imati, vazno mi je ko ce da se bori za medalju

Tijana mi i dalje ne deluje dobro, Vanja ne moze da opravda titulu, a Milica jedan turnir los, jedan dobar

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

a ni za nju ne znamo kakva bi bila sa seniorkama

 

meni je svejedno koliko cemo ih imati, vazno mi je ko ce da se bori za medalju

Tijana mi i dalje ne deluje dobro, Vanja ne moze da opravda titulu, a Milica jedan turnir los, jedan dobar

 

A šta je to novo za Milicu? Celu karijeru je takva :d Tijana je imala malo kikseva od SP 2015. - skoro uvek je uzimala medalju... :dunno: Previše ste očekivali, ovo je realna slika. Ne može jedan klub imati 10 vrhunskih takmičara. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

A šta je to novo za Milicu? Celu karijeru je takva :d Tijana je imala malo kikseva od SP 2015. - skoro uvek je uzimala medalju... :dunno: Previše ste očekivali, ovo je realna slika. Ne može jedan klub imati 10 vrhunskih takmičara. 

kod Tijane mislim da vec ima previse protivnica koje je razbijaju, sta ce ako dobije neku od njih u osmini finala OI, a ona neka nestabilna i izgubi sledeci mec

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DaniSRB said:

a ni za nju ne znamo kakva bi bila sa seniorkama

 

meni je svejedno koliko cemo ih imati, vazno mi je ko ce da se bori za medalju

Tijana mi i dalje ne deluje dobro, Vanja ne moze da opravda titulu, a Milica jedan turnir los, jedan dobar

Premlada je,to stoji.

Ja bih radije da imamo 3-4 takmicara iako svakako postoji samo 1-2 sanse za medalju. I to je pitanje zrijeba.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

kod Tijane mislim da vec ima previse protivnica koje je razbijaju, sta ce ako dobije neku od njih u osmini finala OI, a ona neka nestabilna i izgubi sledeci mec

 

 

 

Meni je drago sto Tijana priznaje da ima problem sa samopouzdanjem i sve se to da popraviti.Lose je kad cutis i pravis se da se je sve ok, a nije.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Premlada je,to stoji.

Ja bih radije da imamo 3-4 takmicara iako svakako postoji samo 1-2 sanse za medalju. I to je pitanje zrijeba.

ja bih u svim sportovima one koji su top 12 u svojoj kategoriji npr

 

u atletici samo Ivana haha

 

Link to comment
Share on other sites

Ma ajde dosta vise o tekvodou, oni se mogu popraviti, ali odbojka na pesku :hearts: Koliko ja samo volim taj sport i ne mogu da vam opisem koliko mi je drago sto konacno i mi mozemo da kazemo da imamo solidan tim.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

ja bih u svim sportovima one koji su top 12 u svojoj kategoriji npr

 

u atletici samo Ivana haha

 

 

Timski sportovi + za svaki pojedinacni oni koji su u top 12 i za male individualne svi koji osvoje kvotu. Pa i neka nas bude 60, bar znamo da ce vecina da se bori za medalju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...