website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Ali znate sta bi bilo najbolje, da niko ne osvoji direktnu kvotu (a sanse za to su male, konkurencija kod Milice u kategoriji i nije bas neka velika) i onda da posalju na kvalifikacije one koji su u najboljoj formi pa kako bude. Rizik se uvek isplati.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Bila je mladji senior. :)

U svakom slucaju vracamo se na pocetak. Ne znam sta vi mislite ali ovaj ciklus ce biti pretezak i plasim se da cemo imati 1-2 takmicara.

te mladje seniore ne racunam, to je neoizbiljno

 

pa 2 je i realno :d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Ali znate sta bi bilo najbolje, da niko ne osvoji direktnu kvotu (a sanse za to su male, konkurencija kod Milice u kategoriji i nije bas neka velika) i onda da posalju na kvalifikacije one koji su u najboljoj formi pa kako bude. Rizik se uvek isplati.

Plasim se da ce tako i biti. Ne znam koliko je EP bitno za listu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Kapiram ja ali zar kosarkasi ne bi trebali da dobiju Azerbejdzan i bez ikakve  pripreme? Prosto si bolji i to je to. U pravu si da pripreme dosta znace ali ovo je toliko slabo da ja nemam rijeci. Anoninumusi osvajaju medalje a ovi nasi...

 

Pa i Milica i Tijana su nekad bili anonimusu :d Jbg to je sport. Sta sad, imali smo mi i mnogo gore rezulate od ovih pa smo preziveli, ovo je samo za njih opomena i dobro je sto je sada dosla, do kraja kvalikacija ima jos dosta sezona je tek pocela + cela sledeca koja je duplo znacajnija. 100% ce se racunati, a imaju SP i EI + 3GP i finale GP. Skoro 400 poena u igri

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Pa i Milica i Tijana su nekad bili anonimusu :d Jbg to je sport. Sta sad, imali smo mi i mnogo gore rezulate od ovih pa smo preziveli, ovo je samo za njih opomena i dobro je sto je sada dosla, do kraja kvalikacija ima jos dosta sezona je tek pocela + cela sledeca koja je duplo znacajnija. 100% ce se racunati, a imaju SP i EI + 3GP i finale GP. Skoro 400 poena u igri

Dosta smo izgubili ovim.losim nastupom ali se slazem. Vidjecemo. Mozda Gale nesto promijeni.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Plasim se da ce tako i biti. Ne znam koliko je EP bitno za listu.

 

Milica ce sigurno biti u top 5. Koliko god ona losa bila uvek nadje nacin da uzme kvotu. Pa ona je imala uzasan period izmedju 2012 i 2016 i lagano je uspela da udje u tih top 6 tada. A sada ima svetsku titulu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...