website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, dareza said:

Kao sto rekoh Zaur sa ovom formom nema sta da trazi sa jacim rvacima, mora da bude srecan i ovim 5. mestom. Mada jos jednu sansu je prokockao za medalju. Ep 2014, pa evropske igre, pa ep prosle i evo sad opet. Ali sada je bio ubedljivo najgori. Bas losa forma.

Uzasan je,vidjelo se i protiv Izraelca da to nije to. Steta,uvijek je blizu medalje ali nista od nje. Dugo je vec ovdje ali nazalost nije puno napredovao. Ne znam gdje trenira ali mora nesto da mijenja.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

A i vrlo nesportsko ponasanje posle meca, nije hteo da ode do Beloruskog trenera da pruzi ruku. Ne znam, po tome vidis kakav je neko kao osoba. I u porazu budi dostojanstven,

Izgubio 10:0 i ljuti se. Pa mislim stvarno...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ChandlerMne said:

Uzasan je,vidjelo se i protiv Izraelca da to nije to. Steta,uvijek je blizu medalje ali nista od nje. Dugo je vec ovdje ali nazalost nije puno napredovao. Ne znam gdje trenira ali mora nesto da mijenja.

ovde najverovatnije ne :d

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nenad said:

Nema ga u Jokohami na startnoj listi, a to je prvo takmičenje koje ulazi u kvalifikacioni period. 

 

Kad smo kod kvalifikacionih perioda, je l' još neki startuju sad od maja?

 

Jokohama je jača kategorija i tu je jako teško osvojiti bodove. U triatlonu se bodovi osvajaju tako sto se gleda vreme pobednika i na osnovu toga se nadje vreme u okviru kojeg se osvajaju bodovi. Mozes da budes i u top 20 a da ne osvojis bodove. Ide u Kazakstan koji je za 7 dana. 

 

Dzudo je poceo, GP u Kini je prvo takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

Za vikend par dobrih rezultata za nase atleticare a najbolji je napravila devojka za koju prvi put cujem i to u bacanju srniorskog koplja Djuric Ivana '01 daljina 48.05!!

-Delic Jovana '01 skok u vis 168

-Zdravkovic Bogdan 19.10 kugla ali mislim da nije seniorska

-Kijanovic Bosko 10.89 

-Stankovic Stefan '00 skok u dalj 6.87

Nove LR napravili su i Anja Lukic na 100m, Ivana Ilic u Baru prosle nedelje popravila je LR i na 100 i na 200m, kao i Tihomir na 400 prepone!! Solidan pocetak sezone!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...