website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

6 utakmica u pripremama,5 poraza. Jedina pobjeda protiv Arabije,a mec mislim da nije bio ni formalan,vec zatvorenog tipa. Pobijede nas svi,cak i Svajcarska i posle svega se neko nadje da vjeruje u ovaj tim. Makar ovi po medijima. I cak nam se Vori sprda,kaze da mi namjerno gubimo. :))) A onda nas razmontiraju. Ovaj sport je,kako Dare rece,mrtav odavno,mada bih ja rekao od 2002-03. Vise sam puta opsirno pricao o uzrocima,pa da se ne ponavljam. Ali bilo kakve iluzije o OI treba eliminisati dok je vrijeme. Vecu sansu imamo u timskoj sablji negoli u muskom rukometu. Zene jos i imaju. Ali poenta je da drzava ovakvo prezentovanje kazni. Ovo je vec blamaza. Skini im budzet na nulu,ukini sve sponzore,pa da vidis kako ce da rade. Ako medjutim drzavi odhovara da je ovako reprezentuju onda to vise o drzavi govori. U svakom slucaju,sram da ih sve odreda bude.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, ChandlerMne said:

6 utakmica u pripremama,5 poraza. Jedina pobjeda protiv Arabije,a mec mislim da nije bio ni formalan,vec zatvorenog tipa. Pobijede nas svi,cak i Svajcarska i posle svega se neko nadje da vjeruje u ovaj tim. Makar ovi po medijima. I cak nam se Vori sprda,kaze da mi namjerno gubimo. :))) A onda nas razmontiraju. Ovaj sport je,kako Dare rece,mrtav odavno,mada bih ja rekao od 2002-03. Vise sam puta opsirno pricao o uzrocima,pa da se ne ponavljam. Ali bilo kakve iluzije o OI treba eliminisati dok je vrijeme. Vecu sansu imamo u timskoj sablji negoli u muskom rukometu. Zene jos i imaju. Ali poenta je da drzava ovakvo prezentovanje kazni. Ovo je vec blamaza. Skini im budzet na nulu,ukini sve sponzore,pa da vidis kako ce da rade. Ako medjutim drzavi odhovara da je ovako reprezentuju onda to vise o drzavi govori. U svakom slucaju,sram da ih sve odreda bude.

tesko da cemo se mi plasirati vise na neko takmicenje, posto sad necemo proci grupu (ajde protiv Hrvatske je ocekivano da ne mogu nista da urade, ali vidi se da necemo nista ni protiv Svedske i Islanda) dobicemo nekog jakog u barazu za SP i nema sanse da se plasiramo, a onda za sledece EP kad bude zreb bicemo u slabom sesiru sa dva ispadanja u grupi na EP (a jos se i Austrija plasirala direktno kao domacin) i male su sanse da se plasiramo..............mada smo i sad se jedva kvalifikovali u grupi sa Poljskom kojoj stvarno lose ide sa podmladjenim timom, Belorusija nas razbusila i mucili se sa Rumunijom :d

 

nzm jel su ovi iz RSS ''drzavni sluzbenici'' da se tako izrazim, ali vrlo moguce :d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Vanja je vrlo blizu, mislim da je 8. ili 9. na OI listi, ako bude osvojila kvotu razbice Tijanu sigurno!! 

nije lako do 6 doci, obicno oni koji su od pocetka u 6 budu i na kraju, uz 1-2 izmene negde, videcemo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...