website statistics
Jump to content

Hungary National Thread


Vektor
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Vektor said:

13 kvótát szervezett a magyar csapat a kajak-kenu VB-n

Kenusaink nem igazán brillíroztak... A női C2-esek nem fiksz aranyesélyesek voltak? Honnan jöttek ezek a kínaiak hirtelen?

 

Férfi kajakosainknak örülök, Tokióig még összehozhatnak egy tényleg ütőképes K4-et. K2-ben van még esélyünk kvótára, igaz? (Enyhén szólva is zűrzavar nekem ez a kvali rendszer :P)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, GoHungary! said:

Kenusaink nem igazán brillíroztak... A női C2-esek nem fiksz aranyesélyesek voltak? Honnan jöttek ezek a kínaiak hirtelen?

 

Férfi kajakosainknak örülök, Tokióig még összehozhatnak egy tényleg ütőképes K4-et. K2-ben van még esélyünk kvótára, igaz? (Enyhén szólva is zűrzavar nekem ez a kvali rendszer :P)

 

 

 

Igen, férfi kajakban jó esély van a +1 hely megszerzésére, és szerintem meg is lesz. Férfi kenuban bízzunk a csodában. 

Link to comment
Share on other sites

Eddigi eredmények a Judo vb-n (a Top16 már egész jó az Olimpiai kvalifikáció szempontjából)

 

Szabó Csaba (-60kg) - Top64

Csernoviczki Éva (-48kg) - Top16

Boros Bence (-66kg) - Top32

Pupp Réka (-52kg) - Top16

 

Csernoviczki és Pupp szépen menetel tovább Tokió felé. (plus hozzá kell tenni, hogy Puppnak nehéz sorsolása volt, így nagyon szép ez a 16 közé jutás)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GoHungary! said:

Földházi Zsófira sajnos igencsak rájár a rúd... Eddig is kérdéses volt a részvétele a hazai VB-n sérülés miatt, ezt most megfejelte egy bokatöréssel. :(

Nem ismerem az öttusázót, akinek nagyobb balszerencse van a sérülésekkel. Öt év óta minden évben van neki valami komoly, ami a nagy eredményeit zavarja. És reméltem, hogy idén, a hazai vb-n az egyéni címet megnyeri, ami ezeket a bajait visszafizetne neki.

Link to comment
Share on other sites

Üdv,

 

Akkor most kapott vagy nem kapott kvótát Lucz Dóra? Ma volt a NS-ban egy interjú a szövkappal és ott megint 12 kvotáról írnak...

 

A pótkvaliról van vmi bővebb infó? Azon túl hogy mikor van (pl hány kvóta van az egyes számokban még megszerezhetően)

 

Női K-ban nyilván meglesz a 6. kvóta, férfiban valószínűleg, a női kenu esélyes még az alapján amit láttunk.

Link to comment
Share on other sites

Tóth Krisztián kikapott a negyeddöntőben a világranglista 74! svédtől. Kár ezért mert mert ez egy hozható meccs lett volna, ráadásul lehet bele is sérült.

A legnagyobb baj az, hogy ha Krisztián nem hozza magát akkor nincs eredmény, gyakorlatilag ő tartja fenn a felszín felett a magyar dzsúdót.

Holnap Cirjenincsnek és Ohatnak is bravúr kellene már az első meccsen is. Ez a VB kb ennyi volt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...