Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

dcro

Croatia National Thread | Na putu za Tokio 2020

Recommended Posts

1 hour ago, prso1000 said:

Pa nece valjda opet pokusavat sa 37 godina?

Iznenadio sam se, jer zadnji nastup joj je bio u Riu. Ovaj put joj ni kvalifikacijski sistem ne ide u prilog. Ide se po rankingu a znaci da mora imat najmanje pet solidnih rezultata da bi se pojavila na toj listi. 

Iako je stvarno zaslužila to zlato, bojim se ništa od toga. 

Tesko ce ona to dohvatit ako nece nastupat

U subotu pocinje europsko prvenstvo za vaterpolistice:

Skupina A:izrael,nizozemska,francuska,HRVATSKA,grčka,italija

Skupina B:srbija,rusija,mađarksa,španjolska,turska,mađarska

Prvih 8 sa ep ulazi u olimpijske kvalifikacije

Znaci 2 pobjede nam trebaju u grupi...mislim da imamo sanse potuc se sa francuskom i izraelom za to 4 mjesto

A sto se Luka Radonić ne spoji s nekim i pokusava dohvatit tokiju u lakom dvojcu...kad mu vec ide ovako odlicno u samcu a nije ol.disciplina

On 10.7.2018. at 12:46, Rafoo said:

U subotu pocinje europsko prvenstvo za vaterpolistice:

Skupina A:izrael,nizozemska,francuska,HRVATSKA,grčka,italija

Skupina B:srbija,rusija,mađarksa,španjolska,turska,mađarska

Prvih 8 sa ep ulazi u olimpijske kvalifikacije

Znaci 2 pobjede nam trebaju u grupi...mislim da imamo sanse potuc se sa francuskom i izraelom za to 4 mjesto

Slazem se mada je Francuska dosta lagano pobijedila Srbiju prije par nedjelja i sa njima ce biti jako tesko. Sa Izraelkama je pobjeda izglednija ali imaju dosta Ruskinja u timu. Sanse za Tokio su vrlo male ali nikad ne reci nikad.

40 minutes ago, Rafoo said:

A sto se Luka Radonić ne spoji s nekim i pokusava dohvatit tokiju u lakom dvojcu...kad mu vec ide ovako odlicno u samcu a nije ol.disciplina

Steta za njega. Ima kvalitet a opet ce OI tesko vidjeti. Lake posade je tesko formirati. Dvojac i nekako ali mislim da osim njega nema niko ko bi bio dobar da se oformi 2ac. Jedino da poradi na kilazi pa da proba u nekom teskom 4cu.

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Steta za njega. Ima kvalitet a opet ce OI tesko vidjeti. Lake posade je tesko formirati. Dvojac i nekako ali mislim da osim njega nema niko ko bi bio dobar da se oformi 2ac. Jedino da poradi na kilazi pa da proba u nekom teskom 4cu.

Osim sinkovica i martina...jos mozda mogu tu sain/cavrlj i sestre milosevic..ne vidim nikog drugog za tokio

15 minutes ago, Rafoo said:

Osim sinkovica i martina...jos mozda mogu tu sain/cavrlj i sestre milosevic..ne vidim nikog drugog za tokio

Slazem se. To bi bilo to. 3 sigurne kvote i mozda jos 2. Milosevicke su solidne,pratio sam ih dosta.

Ono sto je bitnije 2 vrlo realne medalje.

25 minutes ago, ChandlerMne said:

Slazem se. To bi bilo to. 3 sigurne kvote i mozda jos 2. Milosevicke su solidne,pratio sam ih dosta.

Ono sto je bitnije 2 vrlo realne medalje.

A sta sa bracom loncaric i zenskim cetvercom...kad ce se oni bacit u seniorske vode

6 minutes ago, Rafoo said:

A sta sa bracom loncaric i zenskim cetvercom...kad ce se oni bacit u seniorske vode

Vjerovatno brzo ali su kandidati za Pariz.

Sad gledam prosle godine se odrzavalo prvenstvo gimnazijalaca a iznenadila me Lorena Jerebić koja ima 15 godina isplivala je finale delfina na 100 m na 1:00:49...a norma za tokio je 57.92:hatoff:

Marin Ranteš uzeo 2.mjesto na svjetskom kupu u Edmontu

Iskrene cestitke na srebru:champion: Imate odlicnu generaciju i zasluzena medalja, steta sto nije zlatna ali i ovo je ogroman uspeh!! 

Znam da polovina vas ne voli Kolindru ali zena je pobedila, mislim da niko nije od zvanicnika vatrenije navijao ni na jednom sportskom dogadjaju od nje:lol:

• Thanks 1