website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

Štetić dobila Nikitu, a onda bezveze izgubila od Kineskinje, prve nositeljice, iako je dobila prvu rundu i vodila do zadnje sekunde trece.

Koja je priča ove Štetić, znam da nije nastupala na SP? Kako to da nije bila bolja na olimpijskom renkingu, znam da je guzva u ovoj kategoriji sa Glasnovic i Vuletic. I na kraju nemamo nikoga na OI.

Link to comment
Share on other sites

On ‎19‎/‎12‎/‎2019 at 07:25, crolympics said:

Štetić dobila Nikitu, a onda bezveze izgubila od Kineskinje, prve nositeljice, iako je dobila prvu rundu i vodila do zadnje sekunde trece.

Koja je priča ove Štetić, znam da nije nastupala na SP? Kako to da nije bila bolja na olimpijskom renkingu, znam da je guzva u ovoj kategoriji sa Glasnovic i Vuletic. I na kraju nemamo nikoga na OI.

 

Štetić će u budućnosti nastupati za BiH, kao i Dinko Šegedin. 

 

https://www.vecernji.hr/sport/odlucili-da-vise-nece-nastupati-za-hrvatsku-prelaze-u-nacionalnu-vrstu-bih-1367601

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BTTF said:

 

Štetić će u budućnosti nastupati za BiH, kao i Dinko Šegedin. 

 

https://www.vecernji.hr/sport/odlucili-da-vise-nece-nastupati-za-hrvatsku-prelaze-u-nacionalnu-vrstu-bih-1367601

 

 

Za Tokio se prekasno pojavila, slicno kao i Pole. A uz Glasnovic i Vuletić nije dobila priliku ni na GP pa nije mogla skupljat puno bodova. To je za Tokio bilo ok, jer ove druge su imale bolje izglede, i Glasnovic ju je par puta pobijedila u direktnom meču prošle godine. Za Pariz mislim da je šteta da ide u BiH, ali razumijem ju, jer teško da će dobit priliku dok je izbornik iz Marjana kao i Glasnovic i Vuletić. Štetic nastupa za Dubravu ako se ne varam. 
U BiH će dobit sigurno mjesto na SP, EP i GP. 
 

zanima me šta će Pole Napravit, nadam se da će se ona ili Jelić prebacit u +67kg, jer tamo je od naših samo Radoš od koje ništa od 2017. I Pole je iz Dubrave. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, BTTF said:

Sto mislite tko ce ici u Europske kvalifikacije u TKD?

Pa 99% Brecic 

1% Sapina 

0% Golec 

 

 

valjda će se gledat nastupi u prvih par mjeseci 2020. 

2016 je nastupao tada nepoznati Brečić iako je Golec tada trebao biti drugi izbor po rankingu (nakon Grgica, koji se tada i kvalificirao). 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, futsal_scout said:

Upravo na SPTV u emisiji Sport nedjeljom govore kako je Ivan Kvesić osigurao OI u karateu?:mumble:

Definitivno nije osigurao OI, iako ima jako dobre šanse. Ako ne upadne preko renkinga vrlo vjerovatno će dobit europsku kvotu. Ali ništa nije sigurno. 
 

stvarno me zbunjuje kako novinari, a često ni savezi ni sami sportaši ne poznaju kvalifikacijske sisteme i norme ?

Link to comment
Share on other sites

Hrvatski taekwondo savez je objavio da će na europske kvalifikacije Lovre Brečić ili Ivan Sapina. Oni su uz Tomic, Jelić i Kanaeta osigurali i nastup na EP u Zagrebu u 5 mjesecu. 
ostale kategorije za EP će se popuniti na osnovu rezultata sa par turnira od 2-4 mjeseca. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...