website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

23 minutes ago, DAKIS said:

NIŠTA OD KVOT EU HRVANJU ODE I STARČEVIĆ 

Iskreno svaka kvota za nas u hrvanju na SP bila bi ogroman uspjeh. Treba prije svega imat sreće sa ždrijebom. 

 

Lizatovic je eto 1/4 finalu sa laganim zdrijebom i sad protiv domaćina, u repesazu šanse dobit neće, jer je u pf Rus. 

Vidjet ćemo može li Turčin do finala. Važno je da sto vise Europljana ovde uzme kvotu. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Rafoo said:

Znaci trenutačno smo na 17

Ima jos neke ajmo rec realne kvote + neke šanse

 

Vodeni sportovi

Vaterpolo sigurni

Plivanje norme jos za blaskovicu, sanse za obrovca i loncara

Skokovi u vodu 2 realne sanse

 

Streličarstvo 

Ima jos sansa za mihalica ili remara

 

Atletika- zunic, tolj, horvat, simic, 2 maratonke, ivancevic sigurni, realne sanse kozul, erent, renic, loncarek

 

Badminton 

Sanse za djurkinjaka

 

Košarka 

Sanse za musku ekipu, 3x3 nije vrijedno spomena 

 

Boks

Vidjet cemo sta s hrgovicem al tu je kvota onda sigurna, mislim da jos tu i filipi siguran, sansi puno za cak i zene

 

Kajak \ Kanu

 

Marinic nadam se u c1 kvotu, sanse za novakovicu musko

 

biciklizam

Popravilo se stanje na cestovnom 2 kvote, sanse za rantesa realne

 

gimnastika 

 

Derek, srbic vrlo vjerojatno, jos sanse za 1 kvotu mozda 

 

rukomet

Sigurna muska kvota

 

džudo

Matic će biti unutra, mislim da prodan isto sa plus jos kumric mozda i nadam se oporavku marinic

 

Karate

Kvesić

 

Veslanje

Tesko za koji ima kvotu, najbliže izgleda zenski cetverac ali i to je daleko

 

jedrenje

Tu ima jos sansa za rsx muski i zenski dosta velike 2 kvote, zenski skiff je siguran, a nadam se i Vujasinovic u finnu

 

Streljastvo

Tesko je rec mozda jedna kvota u trapu, a jas 1-2 kvote za zene u pusci na predstojecem ep

 

Stolni tenis

Velike sanse za musku ekipu znaci troje, plus jedna zena sigurno 

 

Taekwondo 

Vjerojatno 2 kvote mozda treća

 

tenis

Vj 4 kvote u singlu, jos 2 u parovima

 

Dizanje utega 

Glazbena mozda

 

Hrvanje

Hrgović, janečka mozda, takoder lizatović ili Etlinger dosta sansa

 

Znaci oko 88 realno 80

 

 

 

dobro su počele jesenske kvalifikacije 2 takmičenja (svjetsko prvesntvo u hrvanju) europsko u streljanju čak 0 kvota taman za broj 88 zar ne

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro Rafo je malo preoptimističan 

meni tu jedino smeta pisanje o sigurnim kvotama, jer takvih nema

 

bit će puno manja delegacija ovaj put, ali to i nije iznenađujuće jer su kriteriji za odlazak na OI sve teži i teži. 

Sve iznad 70 ovaj put super, osim ako nas košarkaši opet ne iznenade, ali tko još u to vjeruje :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, prso1000 said:

Pa dobro Rafo je malo preoptimističan 

meni tu jedino smeta pisanje o sigurnim kvotama, jer takvih nema

 

bit će puno manja delegacija ovaj put, ali to i nije iznenađujuće jer su kriteriji za odlazak na OI sve teži i teži. 

Sve iznad 70 ovaj put super, osim ako nas košarkaši opet ne iznenade, ali tko još u to vjeruje :)

 

Vjerujem ja hahah, jest mazohisticki i jest da su se obrukali u kval. za SP, ali imamo dobre igrace i ako se malo saberu i posloze mogu svakog pobijedit (a od svakog i izgubit) u tim kvalifikacijama. Pojedinacnom kvalitetom mislim da smo bolji nego prije ria, a timski cemo vidjet sta ce pokazati. Samo da nas Srbija i Litva zaobidu u zdrijebu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, crolympics said:

Vjerujem ja hahah, jest mazohisticki i jest da su se obrukali u kval. za SP, ali imamo dobre igrace i ako se malo saberu i posloze mogu svakog pobijedit (a od svakog i izgubit) u tim kvalifikacijama. Pojedinacnom kvalitetom mislim da smo bolji nego prije ria, a timski cemo vidjet sta ce pokazati. Samo da nas Srbija i Litva zaobidu u zdrijebu.

Sacekajmo mozda jos Novi Fiba Ranking, ja nemam pojma kako to funkcionira. 

Al ajde ako budemo unutra zavisi kako će se odvijat ždrijeb. Hoće li nosioci biti po FIBA rankingu (SRB, GRE, SLO i LTU) ili ipak domaćini. Čitao sam da su se od Europljana zanimaju LTU i GRE. Treba iskeširati 2-3M EUR. 

Uglavnom slažem se ako dobijemo SRB i LTU, bez izgleda. Bolje onda GRE i SLO. I ima još tu dobrih ekipa CAN, GER, TUR Itd. 

Nekako me ta kosarka izživcirala , tako da ne očekujem ništa. Prvo sačekati tko će se sve odazvati. Bogdanović sigurno, ostali možda. Ali bez playa, svakako teško. A ja kukao kad smo igrali sa Ukićem, a on je science fiction za ove nove . 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, prso1000 said:

Sacekajmo mozda jos Novi Fiba Ranking, ja nemam pojma kako to funkcionira. 

Al ajde ako budemo unutra zavisi kako će se odvijat ždrijeb. Hoće li nosioci biti po FIBA rankingu (SRB, GRE, SLO i LTU) ili ipak domaćini. Čitao sam da su se od Europljana zanimaju LTU i GRE. Treba iskeširati 2-3M EUR. 

Uglavnom slažem se ako dobijemo SRB i LTU, bez izgleda. Bolje onda GRE i SLO. I ima još tu dobrih ekipa CAN, GER, TUR Itd. 

Nekako me ta kosarka izživcirala , tako da ne očekujem ništa. Prvo sačekati tko će se sve odazvati. Bogdanović sigurno, ostali možda. Ali bez playa, svakako teško. A ja kukao kad smo igrali sa Ukićem, a on je science fiction za ove nove . 

Pa da, play nam je najveći problem, moguće je i da će vratiti Ukića jer je on i govorio da su ga zvali za kvalifikacije za SP da bi igrao. S druge strane postoji opcija s Hezonjom na playu, odigrao je vrlo dobro na playu par utakmica na kraju sezone za Knickse (jer zbog ozljeda nisu imali playa). A tek je SF što sam čitao na sportnetovom forumu za TJ McConella, bivšeg Šarićevog suigrača iz Philadelphije koji gnjavi Šarića (to je Šarić izjavio, navodno su dobri prijatelji) da mu sredi da igra za Hrvatsku jer mu je velika želja da nastupi na Olimpijskim igrama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...