website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

14 hours ago, futsal_scout said:

Ako sam dobro razumio, ovdje se i Elena Vorobeva i Sandra Lulić navode kao sigurni za Tokio?

 

https://sportnet.rtl.hr/vijesti/528566/ostali-sportovi-ostalo/potvrdjeno-jos-sedam-sigurnih-putnika-za-olimpijske-igre-u-tokiju/

 

I ja to tako iscitavam. Pokusao sam negdje drugdje pronaci potvrdu, ali sam samo naisao na wikipediu prema kojoj imamo samo jednu kvotu u zenskom Radialu (kao i druge zemlje).

Link to comment
Share on other sites

Palma Čargo i Luka Mratović kao najozbiljniji kandidati Nastupaju na skorašnjem sp u rs:x, u muškom eventu se dijeli 8 kvota, velike šanse za luku, u zenskom eventu se dijele 9 kvota takoder velike sanse za palmu, rekao bi skoro sigurne 2 kvote, sa + jos jednim finasem, kvotom u zenskom skifu 100 % te mozda u nacri 17 sa predvodnikom marenicom iz 470

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BTTF said:

 

I ja to tako iscitavam. Pokusao sam negdje drugdje pronaci potvrdu, ali sam samo naisao na wikipediu prema kojoj imamo samo jednu kvotu u zenskom Radialu (kao i druge zemlje).

Imamo samo jednu kvotu 

obe su kandidatkinje za tokio i zato su uvrštene u program

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Rafoo said:

Palma Čargo i Luka Mratović kao najozbiljniji kandidati Nastupaju na skorašnjem sp u rs:x, u muškom eventu se dijeli 8 kvota, velike šanse za luku, u zenskom eventu se dijele 9 kvota takoder velike sanse za palmu, rekao bi skoro sigurne 2 kvote, sa + jos jednim finasem, kvotom u zenskom skifu 100 % te mozda u nacri 17 sa predvodnikom marenicom iz 470

Ja mislim da Marenic nema partnericu za Nacru, 

Ostalo sve sto si naveo postoje šanse, ali ne tako sigurno. Finn ima samo još jedna kvota za Europljane, to je lutrija. Od ostalih ako uhvatimo ženski skid i jednu u Rsx odlično. Ja zadovoljan i sa 2kvote 

Link to comment
Share on other sites

http://clasificacionolimpica2020.blogspot.com/search/label/Taekwondo

 

Ova stranica je objavila trenutno stanje za Tokio u taekwando. 

 

Po meni Tomić je sigurna, Jelić stoji dobro, sa par dobrih rezultata do kraja godine sa dobrim izgledima. 

Kod ostalih ne izgleda bas najbolje.

Glasnovic kasni već preko 30 bodova za Park, Brečić i Kanaet bi morali biti vrlo vrlo dobri na preostalima turnirima, teško , sumnjam. 

Svi mogu još uvijek uzeti min. 160 bodova ( 2 Grand Prix po 40 i Finale 80), Europljani imaju EP početkom studenog (40 bodova), Sjeverna i Južna Amerika president kup (20 bodova) I naravno svi mogu popuniti 40 bodova sa G1/2turnira. Od naših tu može Brečić uzet još 11 bodova, Kanaet 16, Jelić 6, a Glasnović i Tomic su već popunili 40. 

 

Sutra počinje GP u Japanu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...