website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Rafoo said:

Ništa od A norme za Blaškoviča, no B norma je tu, također B norme isplivali Lončar, Obrovac, Herceg, Sumajstorčić i Zelić

Mislim da njihove trenutne B norme, neće biti dovoljno. Premalo će biti kvota za B norme, tako da će trebat biti vrlo blizu A norme. 

Kod žena ćemo sigurno dobit jedno mjesto preko univerzalnosti. Trenutno bi to bila Ana Herceg, jer njezin rezultat nosi najviše bodova. 

Kod muški donekle za A normu šanse imaju Blašković i Lončar, ostali su mislim bez izgleda, možda Maric na 200m slobodno. 

Blaskovic i Lončar nisu pogodili formu na SP, sada im ostaje priprema za zimu i nada da će tada uspjet. Ne znam da li nastupaju na SK u 8 mjesecu u Aziji, ali sumnjam. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, prso1000 said:

Mislim da njihove trenutne B norme, neće biti dovoljno. Premalo će biti kvota za B norme, tako da će trebat biti vrlo blizu A norme. 

Kod žena ćemo sigurno dobit jedno mjesto preko univerzalnosti. Trenutno bi to bila Ana Herceg, jer njezin rezultat nosi najviše bodova. 

Kod muški donekle za A normu šanse imaju Blašković i Lončar, ostali su mislim bez izgleda, možda Maric na 200m slobodno. 

Blaskovic i Lončar nisu pogodili formu na SP, sada im ostaje priprema za zimu i nada da će tada uspjet. Ne znam da li nastupaju na SK u 8 mjesecu u Aziji, ali sumnjam. 

Mislim da bi obrovac mogao on nije daleko isto, a sto se tice jerebic? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafoo said:

Mislim da bi obrovac mogao on nije daleko isto, a sto se tice jerebic? 

Obrovac je predaleko na 100m, 1,2 sek na 100m je jako puno i to još prsno. On je sprinter. 

 

Jerebic nikakve šanse po dosadašnjim rezultatima. 

 

Mislim da će biti Maks. 100 kvota (ako ne i manje) za B kvote, sto znaci 3-4 kvote po disciplini. U Rio isto nitko nas nije otišao sa B normom. Samardžić s A , a Todorović s B preko univerzalnosti. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...