website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

Ne računaju se bodovi za olimpijski renking, tako da ništa nije podebljao 

 

sto se tiče kvote, to će se znat na kraju kvalifikacijskog perioda 

kvota je jedna, dobit će NETKO od osvajača zlato ovde, a tko ovisi od mnogo toga 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

HPS je na facebook stranicama objavio popis ekipe za EJP. Na njemu nije Franko Grgić. Ako se dobro sjecam njegov trener je govorio da mu je to prvenstvo jedan od ciljeva ove sezone. Zna li netko zasto ne ide?

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, BTTF said:

HPS je na facebook stranicama objavio popis ekipe za EJP. Na njemu nije Franko Grgić. Ako se dobro sjecam njegov trener je govorio da mu je to prvenstvo jedan od ciljeva ove sezone. Zna li netko zasto ne ide?

 

Fokus je vjerovatno na seniorsko SP u Koreji. Nemoguce je tempirati formu dva puta u mjeseca dana.  

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, prso1000 said:

Fokus je vjerovatno na seniorsko SP u Koreji. Nemoguce je tempirati formu dva puta u mjeseca dana.  

 

U tiskanom izdanju SN od petka je izasao clanak gdje pise da ce na seniorsko SP ici 8 plivaca i 3 plivacice. Medju njima nije Grgic. Takodjer spominju da je i nastup Mogica upitan zbog ozljede.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, BTTF said:

 

U tiskanom izdanju SN od petka je izasao clanak gdje pise da ce na seniorsko SP ici 8 plivaca i 3 plivacice. Medju njima nije Grgic. Takodjer spominju da je i nastup Mogica upitan zbog ozljede.

Moguće 

mogic i Grgić su prijavljeni za neko natjecanje u Splitu jučer i danas.  Ne znam jesu nastupali. 

 

Nadam se da su ozljede a ne nešto drugo. 

 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, prso1000 said:

Moguće 

mogic i Grgić su prijavljeni za neko natjecanje u Splitu jučer i danas.  Ne znam jesu nastupali. 

 

Nadam se da su ozljede a ne nešto drugo. 

 

 

Isao sam provjeriti ma stranice HPSa. Kao sto si i napisao jutros se plivalo 800m i Grgic je bio prvi sa 8:10 a Mogic nije nastupio. 1500 m se pliva popodne. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...