website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, DAKIS said:

kako olujiću piše 6 puta po 86 negativni bodova u 1 šest etapa  a prije je pisalo drugo

Znam samo da su ga sinoć diskvalificirali u 4. plovu u kojem je završio 9., to ga je i najviše ukopalo.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, prso1000 said:

Mislim da ni sa 120 bodova nema šanse jer su prvih 6 debelo iznad 200 bodova skoro 300 nakon SP. Ali nije ni relevantno jer ona nastupa u olimpijskoj kategoriji do 67kg (kao Jelić), tako da se ovi bodovi ne računaju za nju. Da je nastupila u -73kg onda da. Mislim da je pogresila sto se nije prebacila u +67kg na početku sezone, valjda će to ispravit iduće sezone. Ali za Tokio je prekasno, to je i sama nedavno izjavila. 

gdje se može gledati Pole u polufinalu zna li tko

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, prso1000 said:

Mislim da ni sa 120 bodova nema šanse jer su prvih 6 debelo iznad 200 bodova skoro 300 nakon SP. Ali nije ni relevantno jer ona nastupa u olimpijskoj kategoriji do 67kg (kao Jelić), tako da se ovi bodovi ne računaju za nju. Da je nastupila u -73kg onda da. Mislim da je pogresila sto se nije prebacila u +67kg na početku sezone, valjda će to ispravit iduće sezone. Ali za Tokio je prekasno, to je i sama nedavno izjavila. 

gdje se može gledati Pole u polufinalu zna li tko

 

a kada poćinje

Link to comment
Share on other sites

Pole izgubila 9-2 od Kineskinje

odlican rezultat pogotovo jer ne u njezinoj kategoriji 

 

Razić pobijedio sto je morao i izgubio od Rusa, i čak bio blizu 16-19 

 

Teskera sa tek 17 god ispao u prvom kolu 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sutra 

 

Glasnovic ima vrlo dobar ždrijeb, 

Kaneat solidno iako ima Rusa u drugoj borbi, oni su svi odlični 

Tomic ima Korejku u drugoj borbi a to je uvijek problem, ako to prodje može vrlo daleko. Ali ona se uvijek muci sa Kineskinjama i korejankama 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...