website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, prso1000 said:

Parlov ipak nema normu. IAAF je danas objavio sve norme, i prilično su brutalne. 

U ženskom maratonu treba 2,29 trčati. 

Trenutno vidim samo troje naših koji bi mogli u Tokio preko norme: Perkovic, Zunic i Kolak. Možda Vlašić (ako se stvarno vrati). 

Ostali će morati pokušati  preko renkinga. 

Norme vaze od 1.1.2019 za maraton i hodanje i 10km. Sve ostale discipline počinju 01.05.2019

Ivancevic na 100m prepone norma je 12.84..ona ima 12.85

Link to comment
Share on other sites

Od 16-17.3 odrzava se prvenstvo hrvatske u plivanju,prvo natjecanje na kojem nasi mogu uhvatit norme za tokio...nastupamo sa najjacim snagama...svi su tu mogic,loncar,obrovac,zelic,sever,gajšek...jedino ne znam zasto nema blaskovica

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Rafoo said:

Od 16-17.3 odrzava se prvenstvo hrvatske u plivanju,prvo natjecanje na kojem nasi mogu uhvatit norme za tokio...nastupamo sa najjacim snagama...svi su tu mogic,loncar,obrovac,zelic,sever,gajšek...jedino ne znam zasto nema blaskovica

Blašković je u SAD zato je i bio tako dobar na EP

Znao li tko što je sa KARLO NOA PANUT i Lorenom Jerebić

Link to comment
Share on other sites

Gledam sad norme za plivanje i usporedujem sa pb od nasih plivaca..ima tu nekih A norma poput blaskovica,mogica i severa...ali ima cak dosta B norma cak i par cura ima B normu...kako oni sa B normama do tokija..ne kuzim taj sistem

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Rafoo said:

Gledam sad norme za plivanje i usporedujem sa pb od nasih plivaca..ima tu nekih A norma poput blaskovica,mogica i severa...ali ima cak dosta B norma cak i par cura ima B normu...kako oni sa B normama do tokija..ne kuzim taj sistem

B Norme mozes slobodno zaboravit, 

Ja nemam pojma gdje ti gledas ta vremena, ali jedini koji ima PB bolje od A norme je Mogic, Blaskovic vrlo blizu (22,06 a norma je 22,04 na 50m)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...