website statistics
Jump to content

Zima i proleće 2023. godine


Майкл
 Share

Recommended Posts

Dragana Jovanovic u finalu EP u boksu, ranije pominjano omladinsko prvenstvo.

Druga djevojka je isgubila u polufinalu. 

Svi ostali su ranije izgubili. 

Uskoro pocinje SP u boksu, dzudou i tekvondou. Za tim u boksu - uglavnom svi najbolji su tu. 

Hokejasi ocekivano ispali u 2A diviziju. 

Link to comment
Share on other sites

Ако сам добро испратио, на СП у боксу остали смо са само 2 такмичара, који тек треба да почну - Мемић и Галанов.

Сутра креће џудо. Надам се барем 1 медаљи, моји неки фаворити за освајање исте су Милица Жабић, Милица Николић и Марица Перишић (тим редом). Од Кукоља и Андрее не знам шта да очекујем, нису за отписивање, али не треба очекивати превише. Мајдов упао у жреб код Бекаурија, Дошен код Адамијана, Обрадовић прво коло против Агбегнену, а ни Бунчић није прошао много боље, извукао јуниорског првака света.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pedja789 said:

Ако сам добро испратио, на СП у боксу остали смо са само 2 такмичара, који тек треба да почну - Мемић и Галанов.

Сутра креће џудо. Надам се барем 1 медаљи, моји неки фаворити за освајање исте су Милица Жабић, Милица Николић и Марица Перишић (тим редом). Од Кукоља и Андрее не знам шта да очекујем, нису за отписивање, али не треба очекивати превише. Мајдов упао у жреб код Бекаурија, Дошен код Адамијана, Обрадовић прво коло против Агбегнену, а ни Бунчић није прошао много боље, извукао јуниорског првака света.

Tako je, ovi nasi Rusi su bili daleko ispod ocekivanja. Agajev i Abasov pogotovo. Nas boks je pun praznih obecanja. Nista se ne mijenja godinama, ovi rezultati Mironcikova i na EP 2022 su izgleda ipak nerealni. 

Mironcikov se makar pametno priprema za EI, koje su i kvalifikacione za Pariz.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ChandlerMne said:

Tako je, ovi nasi Rusi su bili daleko ispod ocekivanja. Agajev i Abasov pogotovo. Nas boks je pun praznih obecanja. Nista se ne mijenja godinama, ovi rezultati Mironcikova i na EP 2022 su izgleda ipak nerealni. 

Mironcikov se makar pametno priprema za EI, koje su i kvalifikacione za Pariz.

Да се надамо да и остали темпирају форму за ЕИ, мада то је за мање од 2 месеца.

Андреа је имала борбу под контролом, али један опуштенији улазак и крај, скоро да је бацила саму себе. Милица солидна, 7. место. Пут до медаље је водио преко Абужакинове (коју је добила скоро у Тбилисију), кроз репесаж је то било знатно теже. Седмо место је 520 бодова (260 за олимпијску листу) и оно што је за њу још битније - удаљила се од Андрее. Да ли се зна уопште који је критеријум код нас у случају када су два такмичара "у норми"? Овог пута то може да буде случај у 3 категорије.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, pedja789 said:

Да се надамо да и остали темпирају форму за ЕИ, мада то је за мање од 2 месеца.

Андреа је имала борбу под контролом, али један опуштенији улазак и крај, скоро да је бацила саму себе. Милица солидна, 7. место. Пут до медаље је водио преко Абужакинове (коју је добила скоро у Тбилисију), кроз репесаж је то било знатно теже. Седмо место је 520 бодова (260 за олимпијску листу) и оно што је за њу још битније - удаљила се од Андрее. Да ли се зна уопште који је критеријум код нас у случају када су два такмичара "у норми"? Овог пута то може да буде случај у 3 категорије.

Prosli put je zbog povrede isla Milica, sada bi bilo dobro da se posalje ona koja je u boljoj formi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pedja789 said:

Да се надамо да и остали темпирају форму за ЕИ, мада то је за мање од 2 месеца.

Андреа је имала борбу под контролом, али један опуштенији улазак и крај, скоро да је бацила саму себе. Милица солидна, 7. место. Пут до медаље је водио преко Абужакинове (коју је добила скоро у Тбилисију), кроз репесаж је то било знатно теже. Седмо место је 520 бодова (260 за олимпијску листу) и оно што је за њу још битније - удаљила се од Андрее. Да ли се зна уопште који је критеријум код нас у случају када су два такмичара "у норми"? Овог пута то може да буде случај у 3 категорије.

Za razliku od rvanja gdje je selekcija stranaca jako dobra, u boksu mislim da neke selekcije ni nema. Daju drzavljanstvo cak i ispodprosjecnim borcima. Gledao sam par meceva nasih, sve je to bilo slabo. A protivnici vrlo sumnjivih dostignuca. 

Mozda sam preostar ali ako znamo da im je trener Piperski, vrlo skromnih dostignuca u boksu, postaje jasno zasto je ovakvo stanje. 

Mislim da bi zaista morali da vise uloze u zenski boks, tu vec ima materijala. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...